Szukaj

Co za cios! Michał Piróg w konflikcie Kingi Rusin z Małgorzatą Rozenek wstawił się za…

Michał Piróg, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Michał Piróg, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Michał Piróg broni Małgorzaty Rozenek?

O kłótni pomiędzy Małgorzatą RozenekKingą Rusin słyszał już chyba każdy, kto choć odrobinę interesuje się polskim show-biznesem. Panie od dwóch dni wywołują spore zamieszanie w social mediach swoimi, delikatnie rzecz ujmując, dosadnymi wpisami na swój temat. A wszystko zaczęło się od Joanny Krupy, krytykującej Perfekcyjną za promowanie marki kosmetycznej testującej swoje produkty na zwierzętach.

W spór od tamtej pory zdążyli się już włączyć Olga FryczMagda GesslerRenata KaczorukPola LisIga LisLaura Breszka oraz Radosław Majdan, który na swoim Instagramie ostro zaatakował Kingę za obrażanie jego żony. Głos postanowił zabrać również Michał Piróg i choć nie od dziś wiadomo, że przyjaźni się z „Dżoaną”, postanowił… stanąć po stronie Rozenek?

Moi drodzy , żeby była jasność. Jestem osobą która znaczną cześć swojego życia poświęciła na uświadamianie ludzi zarówno w sprawie ekologii jak i empatii w stosunku do zwierząt jak i innych ludzi. Niestety sam popełniam błędy , jak każdy mam wrażenie. Mimo , ze przez polowe swojego życia nie jem mięsa , nosze skórzane buty, paski, pale papierosy, kupuje jedzenie w plastikowych opakowaniach, mam meble które jak znam życie częściowo wykonane były za pomocą klei odzwierzęcych, korzystam ze środków lokomocji które zanieczyszczają ten świat i również ja produkuje śmieci …

W dalszej części swojego wpisu podkreślił, że panująca w social mediach wojna w ogóle nie powinna mieć miejsca i zamiast oceniać innych, powinniśmy pilnować samych siebie:

Jedyne co mogę robić to minimalizować szkody które robię. Ważne jest żebyśmy próbowali zmieniać świat… tego na pewno się nie uda nam się zrobić naskakując na siebie… w tym całym szaleństwie chodzi o to by się rozwijać i wyciągać wnioski. Mówi się ze wszystko jest po coś… po cichu marzy mi się , żeby ta afera tocząca się w mediach przyczyniła się do zaprzestania testów na zwierzętach. Tyczy się to tak samo firm farmaceutycznych, tytoniowych, żywieniowych jak i kosmetycznych. Nie osądzajmy się tak szybko… Świadomie lub nie . wszyscy tej krwi na rękach trochę mamy. Jedni mniej drudzy więcej . Co nie czyni nikogo lepszym.

Myślicie, że Joanna będzie mu to miała za złe?

View this post on Instagram

Moi drodzy , żeby była jasność. Jestem osobą która znaczną cześć swojego życia poświęciła na uświadamianie ludzi zarówno w sprawie ekologii jak i empatii w stosunku do zwierząt jak i innych ludzi. Niestety sam popełniam błędy , jak każdy mam wrażenie. Mimo , ze przez polowe swojego życia nie jem mięsa , nosze skórzane buty, paski, pale papierosy, kupuje jedzenie w plastikowych opakowaniach, mam meble które jak znam życie częściowo wykonane były za pomocą klei odzwierzęcych, korzystam ze środków lokomocji które zanieczyszczają ten świat i również ja produkuje śmieci …Jedyne co mogę robić to minimalizować szkody które robię. Ważne jest żebyśmy próbowali zmieniać świat… tego na pewno się nie uda nam się zrobić naskakując na siebie… w tym całym szaleństwie chodzi o to by się rozwijać i wyciągać wnioski. Mówi się ze wszystko jest po coś… po cichu marzy mi się , żeby ta afera tocząca się w mediach przyczyniła się do zaprzestania testów na zwierzętach. Tyczy się to tak samo firm farmaceutycznych, tytoniowych, żywieniowych jak i kosmetycznych. Nie osądzajmy się tak szybko… Świadomie lub nie . wszyscy tej krwi na rękach trochę mamy. Jedni mniej drudzy więcej . Co nie czyni nikogo lepszym.

A post shared by Michal Pirog (@michalpirog) on

MOCNE! Kinga Rusin o życiu prywatnym Małgorzaty Rozenek! Pisze o „polowaniu na cudzych mężów”! Co jeszcze zdradziła?

Małgorzata Rozenek wbiła szpilę Kindze Rusin, ale szybko usunęła wpis. Niestety, screeny krążą już po sieci

Spór między Małgorzatą Rozenek i Kingą Rusin zamienia się w wojnę klanów. Do dyskusji włączyła się Iga Lis!

„Afera kosmetykowa” doczekała się komentarza od Joanny Krupy! „Kto zjada flaki…”. Miała na myśli Małgorzatę Rozenek?

Mateusz Maga wraca do gry. Zabrał głos w sprawie konfliktu na linii Rozenek-Rusin. Komu kibicuje?


Kinga Rusin odpowiedziała Małgorzacie Rozenek

Kinga Rusin odpowiedziała Małgorzacie Rozenek

Małgorzata Rozenek – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018

Małgorzata Rozenek – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018

Małgorzata Rozenek 5 dzień na diecie

Małgorzata Rozenek 5 dzień na diecie

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Aferę wywołała Rozenek. Rusin ani w swoim poście, ani w wypowiedziach nie odnosiła się do niej personalnie. Wręcz przeciwnie – to, co pisała i mówiła była bardzo w duchu tego, co napisał teraz Piróg. Więc nie odwracajcie kota ogonem!

 • kj pisze:

  Fajny gość, dobrze napisał

 • magda pisze:

  kinga rusin to pazerna i nieuczciwa osoba nie moze pogodzic sie z porazka swoich slabiutkich kremiczkow .

 • Aga pisze:

  Podpisuje sie pod powyzszym komentarzem „im potencja intelektu wskazana???” Szczegolnie mam tu na mysli Krupe i Rusin za ktora wlasnie z tego wzgledu nie przepadam. Choc xa Rozenek tez nie przepadam to Miala racje mowiac ze wykorzystuje ona swa slawe ze tak to nazwe do lansowania swych kosmetykow i to ze one takie jak a zwierzetami to jest ok ale Krupa tez nie Mozeli nikomu narzucac swego stylu zycia

 • Gość pisze:

  Rusin powiedziała to samo na początku,że nikogo nie ocenia bo każdy sam dokonuje swoich wyborów tylko podoba się jej że Joanna publikuje dane firm które testują na zwierzętach.O perfekcyjnej nikt nie wspominał,ale przysłowiowe nożyce się odezwały i naskoczyły z wielką gębą na Rusin i Krupa.Nie dziwię się im więc że sobie na to nie pozwoliły!!!

 • im potencja intelektu wskazana ??? pisze:

  To żenujący trik na lansowanie swego ego(z niczego) i robienie sobie popularności. Przerost ambicji i gwiazdorzenia usiłujących ociekać przed PESEL-em na zasadzie skandalu

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×