Zamieszanie z miejscem pochówku Kobego Bryanta. Fani składają kwiaty nie tam, gdzie powinni

Kobe Bryant nie żyje

Kobe Bryant nie żyje

Kobe Bryant i jego córka Gianna zostali pochowani w tajemnicy przed mediami, podczas kameralnej rodzinnej ceremonii. Czy fani wiedzą, gdzie jest ich grób?

Pogrzeb Kobego Bryanta i Gigi Bryant został zorganizowany 7 lutego, jednak nie jest do końca pewne, w jakim miejscu został pochowany ojciec z córką. Fani są przekonani, że znają miejsce ich spoczynku i masowo składają tam kwiaty. Okazuje się jednak, że mogą być w błędzie.

Kobe Bryant i Gianna Bryant – gdzie jest ich grób?

Oficjalne pożegnanie Kobe Bryanta oraz jego córki miało miejsce 24 lutego w Staples Center w Los Angeles. To w tym miejscu żegnano największe światowe legendy, m.in. Michaela Jacksona.

Data ich pogrzebu także była bardzo symboliczna. Liczba 24, to numer, z którym Bryant występował przez większość kariery. Dwójka to liczba z koszulki Gigi, natomiast 20 to liczba lat, które koszykarz spędził ze swoją żoną.

Do pogrzebu pierwszy odniósł się brytyjski The Sun. Podano w nim, że uroczystości pogrzebowe odbyły się w Pierce Brothers Westwood Village Memorial Park w Los Angeles. Spoczywają tam już takie gwiazdy jak Marilyn Monroe czy Hugh Hefner.

Vanessa i cała rodzina Bryantów chciała małej prywatnej uroczystości, by móc w spokoju opłakiwać stratę. Było to ekstremalnie trudne dla wszystkich, bo nie da się pogodzić ze stratą dwóch tak pięknych dusz – mówił informator The Sun.

Kobe Bryant z córką, Instagram Jennifer Lopez

Kobe Bryant z córką, Instagram Jennifer Lopez

Informacje o pogrzebie Bryanta pojawiły się również w Los Angeles Times. Według tego magazynu miejsce pochówku jest zupełnie inne niż podawał The Sun, o czym mówi akt zgonu Kobego. Ceremonia owszem odbyła się 7 lutego, jednak Kobe i Gigi zostali pochowani w Pacific View Memorial Park w Corona del Mar na południe od Los Angeles

Teraz okazuje się, że grób Kobe’go Bryanta i jego córki Gianny nie znajduje się w miejscu, o którym informowały media.  Uroczystości pogrzebowe miały charakter prywatny i odbyły się bez udziału mediów. Legenda Los Angeles Lakers wraz z córką spoczęli na cmentarzu Pacific View Memorial Park, a więc doniesienia Los Angeles Times były zgodne z prawdą.

Po ceremonii pogrzebowej fani ruszyli tłumnie, aby składać kwiaty na grobie swojego idola. Jednak USA Today informuje, że pomylili się i nie był to grób Bryanta. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik cmentarza.

Zgodnie z naszym zobowiązaniem wobec rodzin, chronimy ich prywatność i nie rozmawiamy o takich kwestiach z mediami. Możemy jednak potwierdzić, że grób znajdujący się na zdjęciach krążących w internecie, nie jest miejscem spoczynku Gianny i Kobe’go Bryantów – powiedział na łamach The Sun.


Kobe Bryant z córką, Instagram

Kobe Bryant z córką, Instagram

Kobe Bryant

Kobe Bryant

Kobe Bryant, Instagram

Kobe Bryant, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×