Szukaj

Tak wygląda Kirsten Stewart jako Diana w nowym filmie. Aż ciężko uwierzyć, że to stylizacja. Księżna jak malowana!

Kirsten Stewart

Kirsten Stewart

Kirsten Stewart, znana z roli Belli w serii Zmierzch, wcieli się w księżną Dianę w nowym filmie biograficznym pt. Spencer. W sieci pojawiły się jej zdjęcia z planu. Podobieństwo jest porażające!

Rozpoczęły się zdjęcia do dramatu Spencer Pablo Larraina, reżysera znanego z biograficznego obrazu o Jackie Kennedy z Natalie Portman w roli głównej. Do sieci trafił także oficjalny zarys fabuły filmu:

Grudzień, 1991. Małżeństwo Księcia i Księżnej Walii już od dawna jest tylko formalnością. Pośród plotek o romansach i nadchodzącym rozwodzie, na czas świąt Bożego Narodzenia ogłoszono rozejm w Sandringham Estate. Jest jedzenie, picie, strzelanie i polowanie. Diana zna zasady gry. Jednak w tym roku wszystko będzie wyglądać inaczej.

Główną rolę zagra Kirsten Stewart. Jak wygląda jako Diana?

Kirsten Stewart jako księżna Diana

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie grającej główną rolę Kristen Stewart w pełnej charakteryzacji. Aktorka wygląda prawie identycznie, jak zmarła księżna Diana. Na pierwszy rzut oka można się pomylić.

Reżyser filmu nie ma wątpliwości, że Stewart podoła trudnemu zadaniu, którym jest zagranie uwielbianej Królowej Ludzkich Serc. W wywiadzie z Deadline podkreślił, że jego zdaniem to jedna z najlepszych obecnie aktorek:

Kristen potrafi pokazać na ekranie bardzo dużo, może być zarazem bardzo tajemnicza, wrażliwa, a jednocześnie bardzo silna. To właśnie kombinacja tych cech sprawiła, że pomyślałem o niej w tej roli. Myślę, że zrobi coś wspaniałego i intrygującego jednocześnie. Ona jest jak żywioł.

Kirsten Stewart w wywiadzie dla magazynu InStyle jeszcze w ubiegłym roku wspominała, że jako mała dziewczynka oglądała pogrzeb Lady Di w telewizji i była tym wstrząśnięta. Wyznała, że od dawna nie była tak podekscytowana, ale czuje też presję:

Brytyjski akcent jest przerażający jak cholera, bo ludzie znają dobrze jej głos, jest taki szczególny.

By przygotować się do roli, zaczęła pracę ze specjalistą od akcentów i przeczytała trzy biografie księżnej.

Myślę, że jej nieokiełznany, otwarty i bezpośredni stosunek z ludźmi, opinią publiczną, był dla wielu ludzi wstrząsający, bo wcześniej rodzina królewska się tak nie zachowywała. Ale to nie to, z czym dorastałam. Zawsze miałam wrażenie, że Diana jest osobą, która została nam skradziona i zawsze byłam jej bardzo ciekawa. Im bardziej się wgłębiam w jej życie, tym bardziej jestem emocjonalnie zaangażowana – powiedziała aktorka.

Zdjęcia do filmu będą kręcone w Niemczech i Wielkiej Brytanii, a premiera przewidywana jest na jesień 2021 roku. Producenci chcą uprzedzić 25. rocznicę śmierci Diany, która przypadnie na 2022 rok. W obsadzie poza Kirsten Stewart znaleźli się także Timothy Spall, nominowana do Oscara Sally Hawkins i Sean Harris.

Scenariusz do filmu napisał Steven Knight, twórca serialu Peaky Blinders.


Kirsten Stewart zagra Dianę

Kirsten Stewart zagra Dianę

Kirsten Stewart zagra Dianę

Kirsten Stewart zagra Dianę

kirsten Stewart, Nicolas Hoult, randka

Fotografia: screen z Twitter.com

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×