NewsyTak dzisiaj wyglądałaby księżna Diana. Eksperci stworzyli wizualizację. Jak bardzo zmieniłaby się po 60.?

Tak dzisiaj wyglądałaby księżna Diana. Eksperci stworzyli wizualizację. Jak bardzo zmieniłaby się po 60.?

Księżna Diana
Księżna Diana
Krystyna Miśkiewicz

12.01.2022 15:00, aktual.: 12.01.2022 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Diana dołączyła w momencie, gdy poślubiła księcia Karola. Chociaż  wydawało się, że ich małżeństwo będzie tak samo bajkowe jak urządzony z rozmachem ślub, to rzeczywistość okazało się zupełnie inne. Zakochani od samego początku się ze sobą nie dogadywali. Syn królowej Elżbiety II pomimo ślubu z młodą i piękną Spencerówną cały czas myślał o Camilli Parker Bowles. Małżonkowie trwali jednak u swego boku, a w czasie gdy byli razem doczekali się dwóch synów.

Od 1992 do 1996 roku małżonkowie byli w separacji. Ciągle byli małżeństwem, ale nie mieli już ze sobą zbyt wiele wspólnego. Po tym jak ich rozwód stał się faktem, była żona księcia, długo nie nacieszyła się upragnioną wolnością. W 1997 roku w Paryżu doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęła księżna i jej towarzysz Dodi Al-Fayed.

Jak dzisiaj wyglądałaby księżna Diana? Eksperci sporządzili portret

Księżna Diana w zeszłym roku skończyłaby 60 lat. Z tej okazji jej synowie spotkali się w Londynie, by odsłonić pomnik przygotowany z tej okazji. Okazały monument został przez nich zamówiony już w 2017 roku. Stanął on w Kensington Gardens. Właśnie w tym miejscu Lady Di spędziła kilkanaście lat swojego życia. W tej posiadłości wychowywała także ukochanych synów. Jej ulubionym miejscem był jednak piękny ogród. To właśnie tam bracia zdecydowali się postawić podobiznę swojej mamy.

W tym roku minie ćwierć wieku od tragicznego wypadku w Paryżu. Pomimo upływu czasu pamięć o Dianie nadal jest żywa. Wspominają ją nie tylko członkowie najbliższej rodziny, ale także Brytyjczycy i fani royalsów na całym świecie. Ostatnio piękny hołd oddała jej księżna Kate. Żona Williama na oficjalnych portretach, które powstały z okazji jej 40. urodzin wystąpiła w biżuterii należącej niegdyś do teściowej.

Teraz dzięki nowoczesnej technologii możemy zobaczyć, jak księżna Walii wyglądałaby obecnie. Gdy żyła była uznawana za ikonę stylu. Umiejętnie łączyła bowiem obowiązujące trendy z dworską etykietą. Zawsze zachwycała też fryzurą i makijażem. Eksperci, którzy zajmują się tworzeniem portretów pamięciowych przy poszukiwaniu osób zaginionych, stworzyli taki dla księżnej Diany. Pracowali nad nim przez 7 dni i uwzględnili przy jego powstawaniu każdy szczegół z jej zycia, a nawet historię medyczną. Efekty tego, co powstało, możecie zobaczyć w naszej galerii. Trzeba przyznać, że to bardzo wzruszający moment.

  • Księżna Diana, książę Filip
  • Księżna Diana i książę Karol
  • księżna Diana
  • Księżna Diana na niepublikowanym zdjęciu
  • Księżna Diana w Afryce w 1997 roku
  • Księżna Diana - diamentowa biżuteria
  • Księżna Diana w wieku 50 lat
[1/7] Księżna Diana, książę Filip
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także