Szukaj

Kinga Rusin już nie mieszka z córkami. Dopiero teraz opowiedziała o największym koszmarze macierzyństwa

Kinga Rusin, Iga Lis, Pola Lis

Kinga Rusin, Iga Lis, Pola Lis

Kinga Rusin jest mamą dwóch wspaniałych i zdolnych córek. Obie wyfrunęły już z gniazda i dopiero teraz ich sławna mama zdradziła, co było jej największą bolączką.

Kinga Rusin w 1994 roku wyszła za Tomasza Lisa. Młodzi i zakochani postanowili założyć rodzinę. Tak na świecie pojawiły się dwie piękności: Iga i Pola Lis. Dziś obie są już dorosłe. 19-letnia Iga i jej 22-letnia siostra nie mieszkają już z mamą.

Zobacz: Szok! Pola Lis jest szantażowana! Kinga Rusin i Tomasz Lis wydali wspólne oświadczenie! Tu chodzi o jej życie!

Dziennikarka prowadząca Dzień Dobry TVN przyznała się właśnie do tego, co najbardziej męczyło ją w byciu pełnoetatowym opiekunem.

Kiedy moje dzieci poszły sobie z domu, okazało się, że wstawanie wcześniej nie jest bolesne. To jakaś legenda. Jak byłam młodą mamą to faktycznie to, co najbardziej przeszkadzało mi w macierzyństwie, to to, że dzieci wstają o piątej. A teraz w ogóle mi to nie przeszkadza. Nie mam problemu z porannym wstawaniem – powiedziała Kinga.

Mowa oczywiście o wczesnym macierzyństwie, gdy Iga i Pola dawały jej do wiwatu. Wszyscy bardziej zaprawieni w boju rodzice wiedzą, że starsze dzieci dużo trudniej wyciągnąć z łóżka 🙂

Zobacz: Kinga Rusin planuje trzecie dziecko z ukochanym Markiem Kujawą? Dziennikarka nie ma już nic do ukrycia!

Teraz Kinga Rusin wstaje skoro świt, bo tego wymaga od niej praca. Dzień Dobry TVN startuje o godzinie 7:30, ale przecież trzeba się jeszcze stawić w garderobie na przebieranki i make up.

Wierzę, że można się zaprogramować. Programuję się w ten sposób, że patrzę na zegarek i mówię sobie „4 godziny, nie mogę się doczekać kiedy wstanę”. Później wstaję z inną energią – dodała gwiazda. 


Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis na wspólnym zdjęciu

Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis na wspólnym zdjęciu

Kinga Rusin o córkach Iga Lis, Pola Lis

Kinga Rusin o córkach Iga Lis, Pola Lis

Tomasz Lis z córkami - Polą i Igą wspierają Czarny protest

Tomasz Lis z córkami - Polą i Igą wspierają Czarny protest

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×