NewsyKinga Rusin wspomina rozwód z Tomaszem Lisem

Kinga Rusin wspomina rozwód z Tomaszem Lisem

Kinga Rusin wspomina rozwód z Tomaszem Lisem
Izabela Wodzińska
01.06.2015 18:32

Kinga Rusin niejednokrotnie wspominała rozwód z Tomaszem Lisem. Choć definiuje ten czas jako "trudny" doskonale wie, że nie może uciekać od wspomnień. Przysłowiowe "zamiatanie pod dywan" nic nie da. Kinga jest osobą samoświadomą i nie ucieka od ważnych tematów.

W magazynie "Gala" dziennikarka w dwóch zdaniach opisała to, co czuje. Treść niesie za sobą ogromne emocje. Kinga nie straciła zaufania do ludzi, pomimo ciężkich doświadczeń. Dziennikarka ciągle jest gotowa na miłość, czego dowodem jest jej związek z Markiem Kujawą.

Są badania naukowe, które pokazują, że ludzie, nawet po ciężkich doświadczeniach, wcale nie tracą zaufania do innych. Człowiek jest tak skonstruowany, że nawet po niełatwych przejściach daje szansę miłości. Każdy chce kochać i każdy chce być kochanypowiedziała Kinga w magazynie Gala

Tomasz Lis i Kinga Rusin  pobrali się w 1994 roku, a w 2006 roku się rozwiedli. Małżeństwo przetrwało 12 lat. Od rozwodu z Tomaszem minęło 9 lat.  Owocem związku dziennikarzy są dwie córki: Pola i Iga, które do dziś utrzymują dobre relację z ojcem.

Po rozwodzie z Kingą, Tomasz związał się z Hanną Smoktunowicz. Pobrali się w 2007 roku. Kinga jest teraz w szczęśliwym związku z Markiem Kujawą.

Kinga Rusin i Marek Kujawa
fot.ons
Kinga Rusin i Marek Kujawa fot.ons
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także