Kinga Duda kończy staż w Londynie. Wiadomo, co dalej z jej karierą

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda kończy staż w londyńskiej kancelarii. Czy córka Andrzeja Dudy wraca do Polski? A może zostanie w Wielkiej Brytanii?

Kinga Duda przez trzy miesiące pracowała w jednej z warszawskich kancelarii. Chociaż osoby na tym stanowisku mogą zarabiać nawet do 7 tysięcy złotych, córka prezydenta zrezygnowała. W krótkim czasie spakowała walizki i przeprowadziła się do Londynu. Dostała staż w jednej prestiżowych kancelarii.

Z osiągnięć córki jest dumny jej tata. Andrzej Duda w rozmowie z Super Expressem zdradził, że w jej wieku nie miał takich sukcesów na swoim koncie:

Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać.

Rodzinne spotkanie na razie nie jest możliwe. Pomimo panującej pandemii koronawirusa na świecie, Kinga postanowiła nie wracać do kraju, o czym w rozmowie z tygodnikiem Dobry Tydzień poinformowali jej bliscy:

W obecnej sytuacji nie wiadomo, kiedy wróci — mówi tygodnikowi „Dobry Tydzień” prof. Jan Duda.

Kinga Duda dostała pracę w londyńskiej kancelarii

Trzymiesięczny staż Kingi Dudy jest na finiszu. Z końcem maja córka prezydenta przestanie być stażystką. Czy raz na zawsze pożegna się z londyńską kancelarią? Nic bardziej mylnego. Jak zdradziła w Onecie osoba z otoczenia Andrzeja Dudy, Kinga zostanie tam na dłużej. Zaproponowano jej pracę:

Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy.

Na ten moment nie ma oficjalnego komentarza w tej sprawie.


Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Kinga Duda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×