Szukaj

Kim Kardashian w trzeciej ciąży? W reality-show zdobyła się na odważną deklarację

Kim Kardashian operacje plastyczne

Kim Kardashian planuje trzecią ciążę

Kim Kardashian przechodzi teraz bardzo trudny czas. Przeżywa napad w Paryżu, boryka się z dużymi problemami w małżeństwie, w którym – jak donoszą amerykańskie portale – “dusi się i ma wrażenie, że musi być teraz matką dla Kanye“. Dodatkowo w rodzinie Westów zmarł roczny kuzyn rapera, co jeszcze bardziej przygnębiło Kardashiankę. Jednak najwięcej zgryzoty Kim ma przez najniższą niż kiedykolwiek oglądalność rodzinnego szoł. Wszyscy byli raczej pewni, że ostatnie przejścia podbiją statystyki oglądalności, a tymczasem okazje się, że jest zupełnie inaczej.

Zobacz: To będzie ostatni sezon reality-show Kardashianów? Tak niskiej oglądalności jeszcze nie było

Tym razem Kim uznała, że rzeczą która utrzyma widownię przy odbiornikach i wywinduje ich z powrotem na szczyt popularności jest jej ciąża. Żadne siostra nie sprzedaje się tak dobrze jak Kim, i ona doskonale to wie. Dlatego w najnowszym odcinku Kardashianów Kim wyzna matce, że chce trzeciego dziecka:

Chce spróbować mieć trzecie dziecko

Kris zareaguje bardzo nerwowo przypominając córce jej poprzednie ciąże. Ze względów zdrowotnych było to bardzo trudny czas dla Kim, a po urodzeniu Sainta lekarze ją ostrzegali, że trzecia ciąża może być dla niej tragiczna w skutkach. Podobno Kim ma straszny problem kompleks na punkcie Beyonce i tego, że oczekuje bliźniąt, o czym plotkują wszyscy w USA.

Rozumiemy chęć posiadania dziecka, ale z innych powodów niż ratowanie oglądalności programu reality.

Zobacz: Kim Kardashian ze łzami w oczach nazwała Kanye Westa „du***em” przed kamerą. Sprawił jej wielki zawód

Kim Kardashian bez biustonosza

Kim Kardashian planuje trzecią ciążę

Kim Kardashian Jean Paul Gaultier Couture - Grammy 2015

Trzecia ciąża Kim Kardashian


Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?

×