Szukaj

Siostra Zosi Zborowskiej długo nie szukała miłości po rozwodzie. Już wiadomo, kim jest jej nowy partner

Hanna Zborowska-Neves

Hanna Zborowska-Neves

Hanna Zborowska-Neves jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej nowy partner i czym się zajmuje? Media obiegły kolejne informacje.

Hanna Zborowska-Neves w 2007 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Poślubiła Daniela Nevesa, z którym zamieszkała w Brazylii. Małżonkowie doczekali się dwóch córek. Chociaż można było odnieść wrażenie, że tworzą dobrze dobrany duet, nie przetrwali kryzysu. Podobno rozpoczął się on w momencie, w którym kobieta zrezygnowała z pracy w rodzinnym biznesie.

Hanna i Daniel się rozstali. Zborowska chciała wrócić do Polski, ale przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa nie było to jednak takie proste. Dopiero pod koniec roku zawitała do rodzinnego domu.

Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej o tym, że jej małżeństwo się rozpadło, poinformowała w rozmowie z Na żywo. Zdradziła, że ma za sobą bardzo trudny okres. Nie miała na nic siły, poczuła, że jej życie traci sens. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie rodziny. Dzięki niej odzyskała chęć do życia i działania:

Zaczęłam otaczać się zupełnie innymi ludźmi niż wcześniej. Wszystko się dla mnie zmieniło.

Zborowska dodała, że nikogo nie obwinia za rozpad związku. Ujawniła, że w jej życiu pojawiła się nowa miłość. To dla niej wróciła do Brazylii:

Mam tam kogoś, kto na mnie czeka. Odżyłam.

Kim jest nowy partner Hanny Zborowskiej-Neves?

Chociaż Hanna Zborowska-Neves nie zdradziła, kim jest jej nowy partner, bardziej rozmowne są osoby z jej najbliższego otoczenia. To one w tygodniku Świat&Ludzie ujawniły, że mężczyzna związał się z biznesem. Podobno prowadzi firmę, która sprzedaje swoje wyroby w Warszawie:

Prowadzi on firmę produkującą wyroby z marmuru. Co więcej – swoje produkty sprzedaje też w Warszawie – podaje tygodnik.

Zborowska-Neves nie chce jednak komentować nowej znajomości. W ten sposób troszczy się o córki, które są dla niej najważniejsze:

Ich spokój jest dla mnie najważniejszy – tłumczy w jednym z wywiadów.

O ile Hanna o zmianach w swoim życiu nie chce się wypowiadać, o tyle chętnie wraca wspomnieniami do czasów, gdy mieszkała w Brazylii:

Brazylia jest ciepłym i fajnym krajem. Brazylijczycy są fantastyczni, ale są miejsca, w których trzeba uważać. Trzeba uważać także kulturowo. Brazylijczycy są inni. Musimy pamiętać, że to jest zupełnie inna kultura – mówiła w „Dzień Dobry TVN”.

Myślicie, że siostra Zosi Zborowskiej wkrótce pochwali się nową miłością?


Hanna Zborowksa-Neves mieszka w Brazylii

Hanna Zborowksa-Neves mieszka w Brazylii

Hanna Zborowksa-Neves mieszka w Brazylii

Hanna Zborowksa-Neves mieszka w Brazylii

Hanna Zborowksa-Neves mieszka w Brazylii

Hanna Zborowksa-Neves mieszka w Brazylii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×