Szukaj

Hanna Zborowska niedawno ogłosiła rozwód. Teraz chwali się nowym partnerem: „Odżyłam”

Hanna Zborowska

Hanna Zborowska

Hanna Zborowska-Neves jest szczęśliwie zakochana. Chociaż niedawno poinformowała o swoim rozwodzie, już nie ukrywa nowej miłości.

Hanna Zborowska w 2007 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Poślubiła Daniela Nevesa, z którym zamieszkała w Brazylii. Para doczekała się dwóch córek. Chociaż wydawałoby się, że małżonkowie tworzą dobrany duet, nie przetrwali kryzysu, z którym musieli się zmierzyć. Ten miał się rozpocząć w momencie, gdy Hania zaangażowała się w produkcję programu podróżniczego i zrezygnowała z pracy w rodzinnym biznesie.

Jakiś czas temu Daniel wyprowadził się z ich mieszkania. Przez obostrzenia związane z pandemią Hanna nie mogła wrócić do Polski. Udało jej się to dopiero w grudniu. O tym, że ta relacja dobiegła końca, Zborowska-Neves poinformowała w rozmowie z Na żywo. Ujawniła, że ma za sobą trudne chwile. Pomimo że nie miała na nic siły, spadła na nią odpowiedzialność za dom i dzieci:

Cały czas płakałam. Na nic nie miałam siły. Byłam zamknięta z dziećmi w domu, Daniela nie było. Cała odpowiedzialność spadła na mnie i do tego rozwód. To był krytyczny moment. Poczułam, że moje życie traci sens.

Pomocną dłoń wyciągnęli do niej bliscy – rodzice oraz siostra. To oni sprawili, że Hanna Zborowska odzyskała chęć do życia i działania:

Zaczęłam otaczać się zupełnie innymi ludźmi niż wcześniej. Wszystko się dla mnie zmieniło.

Hanna Zborowska z córkami

Hanna Zborowska z córkami

Hanna Zborowska jest zakochana. W kim?

Zborowska-Neves ujawniła, że choć jej związek dobiegł końca, nikogo za to nie obwinia. Chociaż przez piętnaście lat tworzyli dobry duet, przestało się im układać:

Nikt nigdy nie wychodził za mąż z myślą, że się kiedyś rozwiedzie. Po prostu przestało się układać, nie ma żadnej winy. Skończyło się, było super przez 15 lat — cytuje wypowiedź siostry Zofii Zborowskiej tygodnik Na żywo.

Hania zdradziła, że pod koniec stycznia wraca do Brazylii. Cieszy się, bo jak się okazuje, w jej życiu pojawiła się nowa miłość:

Mam tam kogoś, kto na mnie czeka. Odżyłam.

Trzymamy kciuki, by Hanna Zborowska odnalazła szczęście.


Hanna Zborowska rozwodzi się z mężem

Hanna Zborowska rozwodzi się z mężem

Hanna Zborowska z córkami

Hanna Zborowska z córkami

Hanna Zborowska rozwodzi się z mężem

Hanna Zborowska rozwodzi się z mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×