Rozwód w rodzinie Zborowskich. „Poczułam, że moje życie traci sens”

Hanna Zborowska z bliskimi

Hanna Zborowska z bliskimi

Potwierdziły się spekulacje mediów. Córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego podjęła decyzję o rozwodzie, o czym poinformowała Na żywo. W trudnym czasie może liczyć na wsparcie bliskich.

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski poznali się na treningu szermierki, gdy stanęli naprzeciw siebie. W krótkim czasie zaczęli się spotykać. Sześć lat później, a dokładniej 17 kwietnia 1976 roku, wzięli ślub. Od tego momentu tworzą szczęśliwe małżeństwo. Aktor, zapytany o sekret tak udanej relacji, odpowiedział z przymrużeniem oka:

Dopóki moja żona dziwi się, że po jej mieszkaniu snuje się jakiś facet w kalesonach, a ja dziwię się, że po moim mieszkaniu pęta się jakaś bliżej mi nieznana pani w halce, to znaczy, że jeszcze potrafimy patrzeć na świat zdumionymi oczami dziecka i wszystko jest w porządku.

Hanna Zborowska i Daniel Neves rozwodzą się

Winiarska i Zborowski doczekali się dwóch córek: Zofii i Hanny. Pierwsza z wymienionych poszła w ślady rodziców. Wystąpiła w kilku produkcjach, wśród których warto wymienić m.in. serial Przystań, a także komedię romantyczną Miłość na wybiegu. Aktorka jest aktywna na Instagramie. Niedawno właśnie tam pochwaliła się odważną metamorfozą.

Zobacz: Koniec z blondem. Zofia Zborowska stawia na naturalny kolor. PRAWIE jak dawniej, poza jednym istotnym detalem

Hanna, podobnie jak młodsza siostra, także jest aktywna w social mediach. Na jej profilu dominują zdjęcia, które powstały w Brazylii. To właśnie tam przeniosła się, gdy poznała Daniela Nevesa. Para wzięła ślub i doczekała się dwóch córek. Chociaż wydawałoby się, że tworzą dobrze dobrany duet, Na żywo donosi, że się rozwodzą.

Tygodnik podaje, że para, która pobrała się w 2007 roku, już od dwóch lat zmaga się z kryzysem. Ten miał się rozpocząć w momencie, gdy Hanna zaangażowała się w produkcję programu podróżniczego i zrezygnowała z pracy w rodzinnym biznesie. Daniel wyprowadził się z ich mieszkania. Przez obostrzenia związane z pandemią Hanna nie mogła wrócić do Polski. Udało się to jej dopiero w grudniu.

Zborowska, w rozmowie z magazynem mówi, że przeżywała bardzo trudne chwile. Nie miała na nic siły, a mimo tego spadła na nią odpowiedzialność za dom i dzieci:

Cały czas płakałam. Na nic nie miałam siły. Byłam zamknięta z dziećmi w domu, Daniela nie było. Cała odpowiedzialność spadła na mnie i do tego rozwód. To był krytyczny moment. Poczułam, że moje życie traci sens.

Pomocną dłoń wyciągnęli do niej bliscy – rodzice oraz siostra:

Mam 38 lat i zaczynam życie od zera. I zrobię to, bo nigdy nie jest za późno na zmiany. Odzyskałam siłę do życia i działania. Zaczęłam otaczać się zupełnie innymi ludźmi niż wcześniej. Wszystko się dla mnie zmieniło.

Hanna Zborowska ujawniła też, że zaczęła terapię.


Hanna Zborowska rozwodzi się z mężem

Hanna Zborowska rozwodzi się z mężem

Hanna Zborowska z córkami

Hanna Zborowska z córkami

Hanna Zborowska z bliskimi

Hanna Zborowska z bliskimi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×