NewsyGwiazdy niedzielnego wydania „DDTVN”: siostra Zofii Zborowskiej, Małgorzata Zajączkowska i ciężarna Lenka Klimentowa

Gwiazdy niedzielnego wydania „DDTVN”: siostra Zofii Zborowskiej, Małgorzata Zajączkowska i ciężarna Lenka Klimentowa

Dzień Dobry TVN. Jak wyglądały gwiazdy przed studiem?
Dzień Dobry TVN. Jak wyglądały gwiazdy przed studiem?
18.09.2022 14:40, aktualizacja: 18.09.2022 16:18

Dzień Dobry TVN to program, którego nie trzeba nikomu przedstawić. Śniadaniówka jest emitowana od kilkunastu lat i cieszy się niesłabnącą popularnością. Format prowadzi kilka par: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek-Majdan.

Ten ostatni duet zasilił szeregi programu dopiero pod koniec sierpnia, na co wielu fanów długo czekało. Gosia nie ukrywa, że praca jest dla niej bardzo ważna. W ostatniej rozmowie z Jastrząb Post zadeklarowała, że jej celem jest to, aby DDTVN było coraz lepsze.

 Teraz skupiam się przede wszystkim na tym, żeby Dzień Dobry TVN było coraz lepsze, żeby dawać z siebie jeszcze więcej programowi, żeby program oglądał się dobrze nie tylko dlatego, że nasza para jest nowością, tylko dlatego, że ludzie będą chcieli nas oglądać. Więc nad tym pracujemy – opowiedziała reporterce naszego portalu.

Dzisiejsze, niedzielne wydanie, poprowadziła jednak inna para, a mianowicie Filip i Małgorzata. Gośćmi duetu był szereg gwiazd, które zostały sfotografowane przez fotoreporterów przed studiem śniadaniówki. Przedstawiamy ich kreacje.

Dzień Dobry TVN. Jak wyglądały gwiazdy przed studiem?

Laura Łącz, znana z Klanu, Polskich Dróg, Matek, żon i kochanek, pojawiła się w długiej białej sukni w czarne kropki. Córka Wiktora Zborowskiego (a tym samym siostra Zofii Zborowskiej), Hanna Zborowska-Neves, była owinięta wielkim szalem, a na nogach miała luźne joggery. Małgorzata Zajączkowska (Noc Walpurgii, Constans, Żółty szalik, Zaćma, Moje wspaniałe życie i wiele innych) postawiła na pikowaną kurtkę, kamizelkę i ciemne spodnie. W drodze do studia towarzyszył jej czworonożny przyjaciel.

Lenka Klimentowa i Jan Kliment – znani tancerze również świetnie wyglądali, jednak w ich przypadku fani zwrócili uwagę na brzuch Lenki. Gwiazda jest w ciąży i świetnie podkreśliła swoje krągłości obcisłą suknią, na którą zarzuciła skórzaną kurtkę.

Fotoreporterom udało się też "złapać" prowadzącego. Filip zapozował do zdjęć w jesiennej kurtce, jasnych spodniach i sportowych sneakersach.

Look których gwiazd najbardziej się wam spodobał?

  • Lenka Klimentowa, Jan Kliment - gwiazdy w DDTVN
  • Lenka Klimentowa, Jan Kliment - gwiazdy w DDTVN
  • Laura Łącz - gwiazdy w DDTVN
  • Hanna Zborowska-Neves  - gwiazdy w DDTVN
  • Małgorzata Zajączkowska - gwiazdy w DDTVN
  • Filip Chajzer - gwiazdy w DDTVN
  • Michał Siedlecki - gwiazdy w DDTVN
[1/7] Lenka Klimentowa, Jan Kliment - gwiazdy w DDTVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także