Szukaj

Poród tuż tuż, a Meghan Markle wciąż nie udała się na urlop macierzyński! Kiedy zrezygnuje z pracy?

Meghan Markle urlop

Kiedy Meghan Markle pójdzie na urlop macierzyński?

Kiedy Meghan Markle planuje rozpocząć swój urlop macierzyński? Ciężarna księżna Sussex za kilka tygodni urodzi pierwsze dziecko, ale wciąż nie zrezygnowała z pracy. Dokładną datę jej odejścia poznamy dzięki oficjalnemu oświadczeniu. Kiedy to nastąpi?

Ciąża Meghan Markle bez wątpienia była jedną z największych sensacji w 2018 roku. Nie licząc oczywiście jej luksusowego, królewskiego ślubu z księciem Harrym, na którym nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet. Księżna Sussex ogłosiła ciążę w październiku i od tamtej pory wszyscy bacznie śledzą jej poczynania. Zdążyła zostać okrzykniętą ikoną mody dla kobiet w ciąży, wyjechać na tournee po Nowej Zelandii, Australii, Tondze i Fidżi, odwiedzić króla Maroko i wziąć udział w niezliczonej ilości oficjalnych imprez. A choć termin zbliża się wielkimi krokami, wciąż nie poszła na urlop macierzyński. Kiedy więc zamierza to zrobić?

Dokładną datę jej ostatniego wystąpienia poznamy po oficjalnym komunikacie Kensington Palace. Choć krążą plotki, że księżna już „zniknęła” z salonów, nic bardziej mylnego. Podobnie jak w przypadku księżnej Kate, poddani zostaną uprzedzeni oficjalnym oświadczeniem w social mediach rodziny królewskiej. Gdy księżna Cambridge wybierała się na półroczny urlop przed narodzinami księcia Louisa, na Twitterze pojawił się komunikat:

Dzisiejsze publiczne wystąpienie księcia i księżnej Cambridge będzie ostatnim oficjalnym wyjściem Jej Królewskiej Wysokości przed urlopem macierzyńskim

Ponieważ taka deklaracja nie padła jeszcze w sprawie Meghan, wygląda na to, że księżna odsuwa urlop w czasie tak bardzo, jak tylko może.

Mądra decyzja?

Księżna Kate przerwała falę zachwytów nad Meghan Markle! Ubrała się niemalże identycznie, a nawet lepiej!

To nie księżna Kate zainspirowała Meghan Markle! Jej ostatnia ciążowa stylizacja to kopia kreacji księżnej Diany!

Meghan Markle oficjalnie zabrała głos w sprawie ataków prasy! Jej komentarz może nieźle namieszać


Meghan Markle i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×