Kate Winslet stosuje wobec swoich dzieci twarde metody wychowawcze! Nie sądziliśmy, że zabrania im czegoś, co mogą wszyscy inni

Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet zabrania dzieciom korzystania z mediów społecznościowych

Aktorka może być przykładem dla innych gwiazd. Kate Winslet chroni swoją prywatność i nie pozwala mediom na grzebanie w jej życiu. Chociaż sama wielokrotnie była bohaterką tabloidów to nigdy nie komentowała swoich kolejnych związków czy rozwodów. Wszystko zachowywała dla siebie i najbliższych. Gwiazda ma świadomość tego, że w internecie nic nie ginie i znajdują się tam różne nieprawdziwe historie na jej temat. Z tego też względu ograniczyła swoim dzieciom dostęp do tego powszechnego dobra i zakazała korzystanie z mediów społecznościowych. W jej domu nie ma Facebooka czy Instagrama. Mia, Bear i Joe na początku bardzo się buntowały, ale teraz już wiedzą, że nie mają co dyskutować, bo ich mama i tak postawi na swoim.

Kate ma na uwadze dobro swoich dzieci i nie chce by brały udział w pędzie za doskonałością, a ich zdjęcia były porównywane do innych. Ona sama stoi w opozycji do hollywoodzkiego kanonu piękna. Nie martwi się dodatkowymi kilogramami i starzejącą się skórą – twierdzi, że trzeba pogodzić się z upływającym czasem.

Podobnego zdania jest jej obecny mąż – Ned Rocknroll. Oboje starają się jak najmniej korzystać z telefonów komórkowych, dlatego nigdy nie zabierają ich ze sobą do sypialni.

Pochwalacie takie metody wychowawcze?

Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet

Kate Winslet


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×