Szukaj

Księżna Kate i królowa Elżbieta II przyłapane na wspólnych wakacjach! W eleganckich strojach wybrały się do kościoła

Księżna Kate i królowa Elżbieta II

Księżna Kate, książę William oraz ich dzieci: Charlotte, George i Louis, spędzają weekend razem z królową Elżbietą II w jej szkockiej posiadłości Balmoral. W niedzielę para książęca towarzyszyła monarchini w wyprawie do kościoła. Zobaczcie, kto jechał w orszaku.

Królowa Elżbieta II gromadzi swoją rodzinę w Balmoral na szkockich wakacjach. Po trudnym tygodniu, wśród burzy na temat nadużywania prywatnego odrzutowca przez księcia Harry’ego i Meghan Markle oraz wcześniejszych rewelacji o rzekomych powiązaniach księcia Andrzeja z miliarderem pedofilem Jeffreyem Epsteinem i domniemanego handlu ludźmi, do królowej i księcia Edynburga dołączyli książę i księżna Cambridge z dziećmi.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi latają tanimi liniami! Jeden z pasażerów nagrał ich ukradkiem! [WIDEO]

Niedzielna wyprawa rodzinny królewskiej do kościoła

W niedzielę książę i księżna Cambridge towarzyszyli królowej w kościele w Balmoral. Książę William i Kate mieli zaszczyt podróżować do przybytku tym samym samochodem co Królowa Elżbieta II. Potem spotkali się z resztą rodziny królewskiej na nabożeństwie.

Wnuk monarchini siedział z przodu, obok kierowcy, natomiast jego żona, na tylnym siedzeniu oddawała się dyskusji z władczynią. Obecni byli także książę Karol, księżna Kornwalii, książę Edward i hrabina Wessex z córką Lady Louise, księżniczka Anna, jej mąż Timothy Laurence oraz syn Anny, Peterem Phillipsem i jego żona Autumn.

Zobacz: Księżna Kate odmówiła wspólnych wakacji z Meghan Markle. Teraz ujawniono powód – poszło o dzieci

Kiedy Kate i William z dziećmi przybyli do Balmoral?

Księżna Kate i książę William w czwartek, zostali sfotografowani, jak wysiadają z samolotu w Szkocji. Małżonkowie i ich troje dzieci – książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis oraz królewska niania Maria Teresa Turrion Borrallo, zostali zauważeni, gdy schodzili z pokładu tanich linii lotniczych samolotu FlyBe z Norwich do Aberdeen. Uważa się, że rodzina książęca zatrzymała się w swoim wiejskim domu w Norfolk, Anmer Hall, który jest godzinę jazdy od lotniska Norwich.

Członkowie rodziny królewskiej, obok zadowolonej Królowej Elżbiety II, mogą delektować się szkockimi wakacjami. Przypominamy, że Balmoral, to jest ulubione miejsce wypoczynku nie tylko monarchini, Kate i William, także maja mnóstwo miłych wspomnień związanych z tym miejscem. Inni z familii też chętnie nabierają sił w tym spokojnym miejscu. No i do tego dochodzi niezwykły urok okolicy.

Zobacz: Wyciekła treść prywatnego meila od Kate do przyjaciół. Czy jako księżna powinna pisać takie rzeczy?

View this post on Instagram

O gün sizə Elizabethin bütün nəslini Şotlandiyada Balmorala yığdığını demişdim. Bugün də həmən nəsili yığıb aparıb kilsəyə günah çıxarmağa. Özünün başdan ayağa pink geyindiyi bir gün Kate Middleton qara rəngdə palto və altından da yaşıl rəngdə Michael Kors-dan 225 euroluq bir paltar geyinib. Eloş öz getdiyi maşında William və Kate ilə getməsi elə Meghangilə ən böyük cəzadır deyəcəm də yenə də pullarını kəsməyi məsləhət görürəm. Nə əcəbsə bu dəfə Camilla ilə Charles da bunlarla gedib amma onlar ayrı maşında təkcə ikisi gediblər.Oğlu Andrew isə ortalıqda görsənmir amma deyilənə görə Amerikaya getməyə qorxur (hansı ki əvvəllər bir ayağı orda idi) və bu söz söhbətdən sonra minlərlə gənc sevgililəri olmuş xanımlar çıxıb ortalığa. Bu məsələ gün üzünə çıxsın əminəm ki Jeffrey Epstein-in intiharı bir çox bu cür gizli hadisələri ifşa edəcək – amma bu məhkəmə rahat 2-3 il çəkər – o vaxta kimi ürəyim partlayıb ölməsəm detallarını bir bir yazacam #royalfamily #katemiddleton

A post shared by by Meri Muse Button (@merisglance) on


książę William, królowa elżbieta, księżna kate

książę William, królowa elżbieta, księżna kate

Świąteczne spotkanie u królowej

Świąteczne spotkanie u królowej

Księzna Kate - Świąteczne spotkanie u królowej

Księzna Kate - Świąteczne spotkanie u królowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×