Szukaj

Zakazane zdjęcia Kate i Williama tłem do spekulacji o romansie. Temat zdrady wrócił po latach. Co ustalił tabloid?

Kate i William, zdjęcia paparazzi

Kate i William, zdjęcia paparazzi

Kate i William będą obchodzić w tym roku 10-lecie małżeństwa. Tak niewiele brakowało, a nie byliby razem. Tabloid przypomina historię sprzed lat i pisze o romansie księcia. Całą sprawę skomentował ekspert.

Tuż przed obchodami 10. rocznicy ślubu Kate i Williama, tabloid przypomina historię sprzed lat. Książę i jego przyszła żona rozstali się na krótko, będąc jeszcze studentami.  Kiedy jednak dotarło do nich, że nie mogą bez siebie żyć, postanowili, że znowu będą parą.

To wtedy zostali przyłapani podczas ich sekretnego spotkania w The Potting Shed Pub w Crudwell w Anglii, w środku nocy. Mimo że protokół zabrania publicznego okazywania czułości, William i Kate nie mogli się powstrzymać i dali wyraz swojej radości, że są ponownie razem, oddając się czułościom. Zdjęcia z tamtego momentu, które pałac uważa za zakazane, wyładowały na okładce bulwarówki New Idea, jako tło do tematu romansu księcia.

Czy książę William miał romans?

Książę i księżna Cambridge są uważani za idealną parę królewską. Ale niecałe dwa lata temu William został oskarżony o romans ze swoją wieloletnią przyjaciółką, Rose Hanbury. Szepty stawały się silniejsze, gdy on i Kate zdawali się odcinać od kobiety i jej męża, Davida Cholmondeleya. Królewski ekspert Phil Dampier wniósł teraz zaskakujące stwierdzenie na temat życia osobistego rodziny królewskiej.

W minionych wiekach było to normalne dla mężczyzn arystokracji mieć kochanki – potwierdza Phil – Uznawano to za rzecz normalną.

Zapytany o tę konkretną plotkę, Phil twierdzi, że jest bezpodstawna. Uważa jednak, że gdyby rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia, Kate wiedziałaby, jak zareagować.

Gdyby kiedykolwiek dowiedziała się, że William miał romans, wyjaśniłaby to i upewniła się, że to się nigdy nie powtórzy. Jednak ona sie boi się, że taka sytuacja mogłaby mieć miejsce.

Jak widać, Kate jest dosyć pewna swego. Nic dziwnego, przeżyli już z Williamem wiele. Nawet rozstanie, które tylko umocniło ich w przekonaniu, że są dla siebie stworzeni.  Zaczęli spotykać się na Uniwersytecie St Andrews, by rozstać się cztery lata później. Niedługo potem książę został sfotografowany podczas imprezowania z innymi dziewczynami. Kate była wówczas zrozpaczona.

Oboje byliśmy bardzo młodzi… oboje odkrywaliśmy siebie i byliśmy innymi ludźmi – powiedział William wiele lat później – Bardzo staraliśmy się znaleźć własną drogę i dorastaliśmy, więc było to tylko trochę prób, które wszyły nam na dobre.

Phil Dampier, zgadza się, że zerwanie było dobrą rzeczą:

Zdali sobie sprawę, jak bardzo za sobą tęsknili i że razem im lepiej – powiedział.

William szybko zdał sobie sprawę, że nigdy nie znajdzie lepszego partnera niż Kate. Obecnie książę i księżna Cambridge są uważani za idealną parę królewską. Brytyjczykom marzy się, żeby to oni wkrótce zasiedli na tronie monarchii.


Kate i William szokujące zdjęcia

Kate i William szokujące zdjęcia

Rose Hanbury - była partnerka księcia Williama

Rose Hanbury - była partnerka księcia Williama

Rose Hanbury i księżna Kate w czerwcu 2016

Rose Hanbury i księżna Kate w czerwcu 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×