Szukaj

Księżna Kate i książę William oszukali cały świat? Instagram pary na celowniku „New York Times”

Książę William i księżna Kate

Książę William i księżna Kate

Księżna Kate i książę William kupują fanów na Instagramie? Sensacyjne odkrycie New York Times. Sprawę oficjalnie skomentował pałac.

Od dawna mówiło się o rywalizacji między dwoma najpopularniejszymi małżeństwami w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Po prawie dwóch latach rywalizacji, Kate i William mogą odetchnąć z ulgą. Z końcem marca Harry i Meghan oficjalnie opuszczą pałac i skupią się na życiu osobistym. Mimo takiego biegu zdarzeń, wciąż spekuluje się o cichej rywalizacji pomiędzy parami. Tym razem ma ona dotyczyć serwisów społecznościowych.

Czy William i Kate kupują fanów na Instagramie?

W kwietniu 2019 roku książę Harry i Meghan Markle uruchomili swoje konto na Instagramie o nazwie Sussex Royal. Profil w ciągu kilku godzin polubiło ponad 1 milion fanów, co ustanowiło nowy rekord w historii popularnego serwisu. Wynik po kilku miesiącach pobiła Jennifer Aniston.

Kolejna fala popularności konta Sussexów pojawiła się po tym, jak ogłosili odejście z rodziny królewskiej. Para swój komunikat zamieściła właśnie na Instagramie. W ciągu kilku dni doszło do historycznego wyczynu – Meghan i Harry przegonili w ilości obserwujących profil Kate i Williama, ale nie na długo. Obecnie oba konta śledzi taka sama liczba osób – 11,3 mln.

Według dziennikarzy New York TimesSussex Royal ma bardziej angażujące treści. Meghan i Harry stawiają na komunikację z fanami.

Publikują nie tylko relacje ze swoich wystąpień, ale też organizują akcje społeczne, w których mogą uczestniczyć internauci z całego świata – relacjonuje dziennik.

Dodatkowo New York Times zasugerował, że do takiej samej liczby obserwatorów, która utrzymuje się od kilku tygodni, przyczyniły się dwa czynniki: promowanie przez Instagram konta Kensington Palace bardziej niż konta Sussex Royal lub – co bardziej interesujące – wykupienie przez Williama i Kate dodatkowych „fanów” w momencie, kiedy popularność Meghan i Harry’ego ponownie zaczęła rosnąć.

Pałac poproszony o komentarz w sprawie zaprzeczył, jakoby liczba obserwujących była sztucznie podbijana.


Księżna Kate, książę William, dzieci

Księżna Kate, książę William, dzieci

Księżna Kate i książę William w Dundee

Księżna Kate i książę William w Dundee

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×