Katarzyna Skrzynecka wciąż chudnie! Na najnowszych zdjęciach wygląda rewelacyjnie. Efekt jej diety powala

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka schudła jeszcze bardziej. Gwiazda pokazała swoją piękną sylwetkę w zmysłowej piżamie. Efekty jej diety i ćwiczeń są wręcz obłędne.

Różowa, dopasowana kreacja Kasi Skrzyneckiej pokazuje, że aktorka czuje się coraz lepiej ze swoim ciałem. Diety i ćwiczenia z pewnością się opłacały, bo efekt jest niezwykły. Kasi ubyło nie tylko kilogramów, ale także lat.

Odchudzanie wcale nie jest łatwe. Wiedzą to wszyscy, którzy choć raz podchodzili do jakiejś diety. Oprócz chęci, samozaparcia, ważne, by mieć przy sobie kochającą i wspierającą osobę. Kasia taką osobę ma. Jest nim jej partner, mistrz świata w kulturystyce i trener fitness – Marcin Łopucki. To pod jego okiem gwiazda spędza godziny na pozbywaniu się zbędnych kilogramów. A musi ćwiczyć naprawdę mocno, bo efekty są widoczne gołym okiem.

Zobacz: Ale ciało! Katarzyna Skrzynecka w bikini pokazała efekty metamorfozy! Jej dieta nie poszła na marne

[wp_quiz id=”609″]

Katarzyna Skrzynecka jest coraz szczuplejsza

Żeby schudnąć aktorka musiała poprzestawiać całe swoje życie. Zamiast słodkich soków czy alkoholu musiała pić dużo niegazowanej wody, ale to tylko jeden z niewielu restrykcyjnych punktów.  Poza tym, żeby pokazały się pierwsze efekty trzeba było zrezygnować z jedzenia nabiału, mięsa, produktów z glutenem, a także odstawić cukier. Zamieniła to wszystko na warzywa, nasiona i zdrowe tłuszcze.

Już po pięciu tygodniach diety były pierwsze efekty! I to jakie! Skrzynecka schudła 10 kilogramów. A jak jest po kilku miesiącach? Choć ostatnio Kasia nie chwali się swoją nową wagą, to na oko można stwierdzić, że zgubiła minimum 2o kilogramów, co potwierdziła najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Aktorka pokochała nową siebie. Świadczą o tym obcisłe kreacje, zdjęcia na plaży w bikini, a ostatnio wybieg modowy. Skrzynecka pojawiła się na Wielkim Pokazie Mody z Recyklingu Anny Kubisz, gdzie dumnie prezentowała nie tylko strój, ale także swoją nową figurę. Wisienką na torcie są jednak fotografie z premiery spektaklu Zacznijmy jeszcze raz w Teatrze Kamienica (poniżej).

Brawo Kasiu!


Katarzyna Skrzynecka schudła

Katarzyna Skrzynecka schudła

Katarzyna Skrzynecka w bikini

Katarzyna Skrzynecka w bikini

Katarzyna Skrzynecka – Wielki Pokaz Mody z Recyklingu Anny Kubisz

Katarzyna Skrzynecka – Wielki Pokaz Mody z Recyklingu Anny Kubisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×