Mąż Kasi Skrzyneckiej o jej metamorfozie. Piękne słowa Marcina Łopuckiego [WIDEO]

Katarzyna Skrzynecka schudła, Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka schudła, Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka przeszła wielką metamorfozę. Aktorka zmieniła się w seksbombę, a wszystko dzięki odpowiedniej diecie i wsparciu troskliwego męża. Jak Marcin Łopucki pomógł ukochanej zgubić kilka kilogramów? O to zapytała parę nasza reporterka.

Katarzyna Skrzynecka przeszła sporą metamorfozę. Pod okiem męża – trenera zmieniła dietę, zaczęła intensywne treningi i niesamowicie schudła. Obecnie aktorka wygląda znakomicie. Wiele młodszych gwiazd może pozazdrościć jej smukłej sylwetki. O zmianie nawyków gwiazda już jakiś czas temu opowiedziała na swoim Instagramie, gdzie zaprezentowała się w bikini. Efekt zachwycił internautów.

Zobacz: Ale ciało! Katarzyna Skrzynecka w bikini pokazała efekty metamorfozy! Jej dieta nie poszła na marne

Marcin Łopucki o metamorfozie Kasi Skrzyneckiej. Jak wspierał żonę?

W czym, oprócz odpowiedniej diety, tkwi sekret metamorfozy Kasi? Z pewnością do sukcesu przyczyniła się imponująca, wspierająca postawa jej męża. Marcin Łopucki w rozmowie z naszą reporterką przyznał, że Skrzynecka, z którą jest w związku od 2007 roku, jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie, niezależnie od tego, ile waży:

To jest niesamowita rzecz, że osoby, które wiele lat pracują intensywnie zawodowo, one same muszę dojrzeć do tego, same muszą chcieć. Wszelkie formy nacisku lub delikatnych rozmów, mogą powodować zniechęcenie. Tym bardziej ja byłem zaskoczony, bo nigdy nie dałem Kasi odczuć, że parę kilogramów jej przybyło. Jesteśmy ze sobą już tyle lat, jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i nie śmiałbym mówić żonie, że coś jest nie tak, bo przybyło jej parę kilogramów. Są różne sytuacje w życiu, czasami ciężko zawodowo pracujemy, nie jest to najważniejsza rzecz w życiu w dobie prześladowania nas fitness stylem, który tak naprawdę ciemięży wszystkie kobiety. Nie jest to eleganckie naciskać druga połowę.

Zobacz: Wielka metamorfoza Katarzyny Skrzyneckiej! Gwiazda schudła ponad 10 kilogramów i wygląda jak Anja Rubik!

Kasia przekonuje, że jej mąż nigdy jej nie krytykował, nawet gdy miała kilka kilogramów więcej. Kiedy artystka podjęła decyzję o zmianie swojego wyglądu, otrzymała ogrom wsparcia od ukochanego:

Mąż jest kochany, dobry i ma dobre serce. Niezależnie od tego, czy czasem mam parę kilo więcej czy mniej, to on jest zawsze przekochanym serdecznym przyjacielem i mówi mi, że niezależnie od tego, czy mam parę kilo mniej, parę kilo więcej, to i tak go kręcę. Nigdy mnie nie krytykował, chociaż sam jest sportowcem, dba o dobrą dietę i pracuje z koleżankami, które mają szczupłą, wysportowaną sylwetkę i na co dzień wie, ile to jest ciężkiej pracy trzymać dobrą kondycję i formę, mimo to nigdy nie narzekał.

Cała rozmowa poniżej. Zobaczcie, jak oni się kochają.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wielką wpadkę! Takiego numeru aktorka nie wywinęła od początku swojej kariery!

Kasia Skrzynecka o swojej diecie:


Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki w Teatrze Capitol

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki w Teatrze Capitol

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Skrzynecka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Skrzynecka w bikini

Katarzyna Skrzynecka w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×