Szukaj

Wow! Katarzyna Nosowska ma nową fryzurę! Takich włosów może pozazdrościć jej Beyonce!

Katarzyna Nosowska ma nową fryzurę. Gwiazda przedłużyła włosy, a także odświeżyła kolor. Jak wygląda po metamorfozie i czy zdaniem internautów jest to korzystna zmiana?

Katarzyna Nosowska jest jedną z popularniejszych polskich piosenkarek, która spełnia się także jako utalentowana pisarka. To jednak nie koniec jej talentów. Od dawna z sukcesem prowadzi konto na Instagramie, na którym na swój wyjątkowy sposób komentuje otaczającą ją rzeczywistość.

Zobacz: Kasia Nosowska w zabawny sposób skomentowała niedawny konflikt koleżanek z branży. Edyta Górniak jest w siódmym niebie!

Katarzyna Nosowska przedłużyła włosy. Jak wygląda obecnie?

Gwiazda postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Okazuje się, że Katarzyna Nosowska przedłużyła włosy, których mogłaby pozazdrościć jej Beyonce, która znana jest z tego, że lubi długie pasma. Efektem metamorfozy piosenkarki na swoim Instagramie pochwalił się jeden z salonów fryzjerskich, dla którego sporą niespodzianką był fakt, że ich klientką była znana artystka.

To zaskoczenie, gdy klientka zapisana dzisiaj na 10:00 o nazwisku Nosowska…. to ta KASIA NOSOWSKA! @nosowska.official. Jak Wam się podoba metamorfoza ? 130 g + odświeżenie koloru, włosy słowiańskie – czytamy w opisie pod zdjęciem.

Zobacz: Syn Kasi Nosowskiej i córka znanej dziennikarki zaręczyli się! Szykuje się kolejny ślub roku!

Wywołani do odpowiedzi internauci zareagowali błyskawicznie w komentarzach przyznając, że takie uczesanie bardzo pasuje gwieździe. Ich zdaniem nowa długość włosów odmładza Nosowską:

  • Ja uważam ze długie włosy Panią Kasię odmłodziły!
  • Uważam, że @nosowska.official wygląda tu bardzo korzystnie, a „nowe” włosy odjęły Jej lat.
  • Czy Pani Kasia blond czy brunetka, czy proste czy kręcone czy długie czy krótkie – wspaniała zawsze.
  • Zmiana na wielki plus. Szacunek.
  • Jak długie włosy ją odmłodziły. Jestem pod dużym wrażeniem.
  • Mega zmiana, bardzo mi się podoba.
  • Uwielbiam. Pani Kasiu piękne włosy, zarówno przed i po.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi komentarzami. W nowej długości włosów Kasia wygląda przepięknie. A Wam jak się podoba? Dajcie znać w naszej sondzie.

Zobacz: Katarzyna Nosowska wyjawiła ciemne strony swojego związku z Pawłem Krawczykiem! Problem z alkoholem to nie wszystko!


Katarzyna Nosowska - nowa długość włosów

Katarzyna Nosowska - nowa długość włosów

Katarzyna Nosowska - nowa długość włosów

Katarzyna Nosowska - nowa długość włosów

Kasia Nosowska z mamą

Kasia Nosowska z mamą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×