Szukaj

Katarzyna Grochola wyjawiła ślubny sekret Doroty Szelągowskiej! To dlatego nie przyszła na ceremonię!

Katarzyna Grochola o ślubie i relacjach z Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska w kwietniu stanęła na ślubnym kobiercu. Wśród gości brakowało jednak jej mamy – Katarzyny Grocholi. Dlaczego słynna pisarka nie pojawiła się na uroczystości? Wreszcie poznaliśmy odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych przez internautów pytań.

Nie da się ukryć, że Szelągowska chroni swojego życia prywatnego. Częściej na Instagramie publikuje zdjęcia wnętrz po metamorfozach, których jest autorką. Fani Doroty uwielbiają jej poczucie humoru i dystans do codziennych obowiązków, dlatego też fotki ukazujące kulisy jej pracy na planie hitowych shows cieszą się wielką popularnością w internecie.

Szelągowska prowadzi programy na antenie HGTV. Dodatkowo jej Domowe rewolucje są emitowane także w stacji TVN. Mama gwiazdy w rozmowie z Plejadą wyraziła swój ogromny podziw dla talentu córki:

Dorota nie ma medialnej, tylko prawdziwą karierę. Nie pozuje na ściankach i nie celebruje swojej popularności, tylko prowadzi programy telewizyjne i doskonale się w tym spełnia. Bardzo się z tego cieszę, bo ona od zawsze chciała zajmować się projektowaniem wnętrz.

Katarzyna Grochola podkreśla także, że nie w każdym momencie życia mogła pomóc Dorocie tak, jak sama by tego chciała:

Nawet miała do mnie pretensje, że nie wysłałam jej na lekcje rysunku w dzieciństwie. Niestety, nie było mnie na to wtedy stać. Z trudem starczało mi pieniędzy na chleb.

Wydaje się więc, że matka z córką są w bardzo zżyte. Dorota nie zaprosiła jednak Grocholi na swój cichy ślub. Czy fakt ten zranił pisarkę? Okazuje się, że wręcz przeciwnie – doskonale zrozumiała decyzję córki:

Dlaczego niby miałaby mnie zapraszać na swój cichusieńki ślub, po którym nie było żadnego wesela? Moja córka postanowiła pobrać się tylko w obecności świadków i miała do tego prawo. Przecież gdyby zaprosiła mnie, musiałaby też zaprosić rodziców swojego męża, swojego ojca z żoną i nagle lista gości by się bardzo wydłużyła – zdradziła.

Takiej relacji matki z córką w show-biznesie sporo gwiazd może pozazdrościć jedynie pozazdrościć. Gratulujemy.

UPS. Szalone przyjęcie urodzinowe Doroty Szelągowskiej było chyba ciut zbyt huczne

Żadna rewolucja Doroty Szelągowskiej nie podzieliła tak internautów! „Dzieło sztuki” kontra „monstrum z horroru”.

Zalana potem Dorota Szelągowska zamienia swój wiekowy domek w pałac! W domowym zaciszu już nie wygląda jak gwiazda TVN-u


Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - premiera książki

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola - premiera książki "Przeznaczeni" Katarzyny Grocholi

Dorota Szelągowska świętowała urodziny

Dorota Szelągowska świętowała urodziny

Dorota Szelągowska – jesienna ramówka TVN 2018

Dorota Szelągowska – jesienna ramówka TVN 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×