Szukaj

Kasia Cichopek pokazała twarze dzieci. Helenka to skóra zdjęta z ojca, a Adaś? To cała mama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi odpoczywają w górach. Aktorka pochwaliła się zdjęciami ze szlaku. Na jednym z nich pokazała fragmenty twarzy Helenki i Adama. Jak wyglądają?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie Tańca z gwiazdami, gdzie połączyło ich silne uczucie. Zostali małżeństwem, później doczekali się dwójki dzieci. Dzielą się domowymi obowiązkami, łącząc zawodowe kariery, z wychowywaniem Helenki i Adama. Nie zapominają o celebrowaniu rodzinnych chwil i lubią spędzać czas we czwórkę.

Katarzyna Cichopek pokazała twarz dzieci

Kasia i Marcin wraz z dzieciakami pojechali do Zakopanego. Spędzają czas podczas spacerów, czym chętnie chwalą się w sieci. Na taki wybrali się też w niedzielę, czym Cichopek pochwaliła się w sieci. Na swoim Instagramie udostępniła kilka zdjęć, na jednych pozuje sama, na innych towarzyszy jej rodzina. W kadrze znalazł się także fragment twarzy jej dzieci.

Aktorka zdradziła, że gdy wracali już do samochodu, złapał ich deszcz. Wcale jednak nie żałują wędrówki, bo widoki, które mogli obserwować, wynagrodziły im wszystko:

Wspaniała wycieczka w góry za nami. Zlał nas deszcz, ale widoki wynagrodziły wszystko ???? #trip #adventure #tatry #naszlaku #rodzina #rodzinnawycieczka #extra #tatramountains #familytime #wakacje

Internauci w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem rodziny:

  • Uwielbiam zdjęcia z Państwa wycieczek. Są takie prawdziwe, rodzinne, dresowe i naturalne. Życzę miłego weekendu.
  • Wczoraj miałam okazję waszą rodzinę widzieć na Gubałówce. Udanego wypoczynku.
  • Wspaniała z Was Rodzinka.
  • Helenka to skóra zdjęta z taty, a Adaś to czysta mama. Piękne zdjęcia

Marcin Hakiel nie wróci do Tańca z gwiazdami

Chociaż Kasia i Marcin poznali się na planie telewizyjnego show, Hakiel już w nim nie występuje. Okazuje się, że tancerz nie ma w planach powrotu, ma na głowie zbyt dużo innych obowiązków:

Marcin prowadzi swój biznes taneczny. W takim biznesie jest nie tylko taniec, a cała administracja, managment, struktury. Marcin jest bardzo zajęty. A od 10 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dzieci. Taniec z Gwiazdami jest bardzo pracochłonny. My przygotowując nasze tańce spędzaliśmy na sali tanecznej od 6 do 8 godzin dziennie, aby to wszystko ogarnąć. Wtedy byliśmy studentami, były wakacje, nie mieliśmy za bardzo zobowiązań. Mieliśmy czas, aby się tym tańcem bawić. Dzisiaj z perspektywy biznesu, rodzicielstwa, moich zajętości ciężko byłoby to pogodzić – powiedziała Kasia Cichopek.

Tęsknicie za jego choreografiami?


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×