Szukaj

Marcin Hakiel nie wróci już do „Tańca z gwiazdami”. Kasia Cichopek zdradziła, co stanęło mu na przeszkodzie

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek wygrali drugą edycję Tańca z gwiazdami. Dlaczego tancerz nie pojawia się w nowych edycjach programu, emitowanych w Polsacie? O to zapytała nasza reporterka.

Taniec z gwiazdami dla Kasi Cichopek i Marcina Hakiela był trampoliną do wielkiej kariery. Para po wygraniu show zyskała gigantyczną popularność, uznanie widzów i kontrakty reklamowe. Reprezentowali Polskę na Eurowizji tanecznej i wygrali specjalne wydanie programu, w którym o Kryształową Kulę walczyli zwycięzcy poszczególnych sezonów. Idąc za ciosem, otworzyli własną szkołę tańca. 10 lat temu tworzyli najgorętszą parę polskiego show-biznesu.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o Tańcu z gwiazdami

Jak Cichopek i Hakiel oceniają program z perspektywy czasu? Co sądzą o obecnych wydaniach show? O to zapytała parę nasza reporterka.

W „Tańcu z gwiazdami ” tańczą zawodowi, fantastyczni tancerze. Dużo zależy od tego, na ile radzi sobie dana gwiazda. Są osoby, z których można wycisnąć i zrobić świetne choreografie, a są osoby, z których nie – powiedziała Kasia.

Marcin dodał:

Czasem jest to  bardziej show taneczne, gdzie połowa choreografii, to jest forma artyzmu tanecznego. Ja brałem udział tylko w pierwszych edycjach, ale niektórzy mają doświadczenie dwudziestu edycji. Chłopaki i dziewczyny świetnie wymiatają. Jestem czasami w szoku, że z gwiazdą, która nie wykazuje zdolności tanecznych, albo ma bariery w ciele, bądź psychicznie, co czasami widać – to jednak potrafią zaczarować, zrobić aurę wokół niej i na końcu to show fajnie wygląda. Ale trzeba pamiętać, że to jest program telewizyjny, więc to wszystko musi dobrze wyglądać w obrazku. Ja już poznałem swoją gwiazdę. Swoje wytańczyłem.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wygrali 2 edycję Tańca z gwiazdami w TVN

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wygrali 2 edycję Tańca z gwiazdami w TVN

Dlaczego Marcin Hakiel nie tańczy w Tańcu z gwiazdami?

Wydaje się, że Marcin Hakiel jest idealnym kandydatem do roli tancerza w nowych edycjach Tańca z gwiazdami. Dlaczego nie oglądamy go w Polsacie?

Marcin prowadzi swój biznes taneczny. W takim biznesie jest nie tylko taniec, a cała administracja, managment, struktury. Marcin jest bardzo zajęty. A od 10 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dzieci. Taniec z Gwiazdami jest bardzo pracochłonny. My przygotowując nasze tańce spędzaliśmy na sali tanecznej od 6 do 8 godzin dziennie, aby to wszystko ogarnąć. Wtedy byliśmy studentami, były wakacje, nie mieliśmy za bardzo zobowiązań. Mieliśmy czas, aby się tym tańcem bawić. Dzisiaj z perspektywy biznesu, rodzicielstwa, moich zajętości ciężko byłoby to pogodzić – powiedziała Kasia Cichopek.

Przypomnijmy, że 11. edycja Tańca z gwiazdami wróci na antenę Polsatu już 4 września.

 

Zapis całego live’a z Cichopek i Hakielem.


Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel 2005 r.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel 2005 r.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel 2005 r.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel 2005 r.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 7. rocznicę ślubu

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obchodzą 7. rocznicę ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×