Szukaj

Katarzyna Burzyńska pojawiła się na imprezie znanej sieciówki, a każdy wypatrywał ciążowego brzuszka!

Katarzyna Burzyńska ciąża

Katarzyna Burzyńska ciąża

Katarzyna Burzyńska ciążowe kształty

Katarzyna Burzyńska jest w ciąży. Pomimo bardzo zaawansowanego etapu, przytyła tylko 3 kilogramy. Jak wygląda? Zobacz najnowsze zdjęcia dziennikarki.

Baby boom trwa w najlepsze. Już nie długo mamą po raz drugi zostanie Katarzyna Burzyńska. Ciąża dziennikarki i prezenterki była niemałym zaskoczeniem i jak na razie przebiega idealnie, o czym świadczyć mogą ostatnie zdjęcia z branżowej imprezy.

Jak przyznała Burzyńska w rozmowie z naszą reporterką, czas oczekiwania dziecka to dla niej idealny stan. Chociaż przyszła mama jest już w 6 miesiącu ciąży, przytyła zaledwie 3 kilogramy. Okazuje się, że wpływ na to miała Ania Lewandowska, która dla Kasi stanowi wielką inspiracje pod względem sportu:

Ja bardzo dbam o to, żeby moje życie było aktywne, nawet teraz w ciąży, bardzo dbam o to, aby zdrowo jeść, ćwiczyć, ruszać się i aby moje ciało było sprawne i abym nie dostawała zadyszki jak wchodzę po schodach. Ćwiczę z płytą Ani. Jest osobna płyta, tak trochę oldschoolowo sobie odpalam na laptopie i ćwiczę. Jestem z nią w kontakcie, radzi mi, pomaga, a czasem daje mi kopniaka w tyłek. Jestem zdroworozsądkowa jeżeli chodzi o to podejście, do tego wyjątkowo stanu. Przytyłam 3 kilogramy. Rzeczywiście stan ciąży jest dla mnie bardzo łaskawy. To jest stan idealny, naprawdę czuję się świetnie.

O tym, że dziennikarka nie tylko czuje, ale także wygląda świetnie nie można mieć wątpliwości patrząc na jej najnowsze zdjęcia. Niedawno Katarzyna Burzyńska na imprezie jednej z sieciówek zaprezentowała się w dość odważnej stylizacji. Ubrała się w różową marynarkę, do której dopasowała spodnie w tym samym kolorze. Całość dopełniła pomarańczowym płaszczem.

Chociaż fotoreporterzy nastawili się na to, że zrobią zdjęcia ciążowego brzuszka, tym razem musieli obejść się smakiem. Takie połączenie stylu i koloru idealnie kryło krągłości. Gdyby nie fakt, że dziennikarka jakiś czas temu sama się wygadała, że jest w ciąży, mogłaby spokojnie ukryć ją aż do rozwiązania.

Też tak uważacie?

Kasia Burzyńska o swojej ciąży. Jak wspiera ją Anna Lewandowska i ile przytyła w ciągu sześciu miesięcy? [WIDEO]

Gwiazdy buszują w butiku BIZUU: Monika Olejnik, Paulina Krupińska, Karolina Pisarek, Paulina Sykut

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży! Pokazała przepięknie zaokrąglony brzuszek z okazji Walentynek!

 

 


Kasia Burzyńska na imprezie sieciówki

Kasia Burzyńska na imprezie sieciówki

Katarzyna Burzyńska ciąża. Impreza sieciówki

Katarzyna Burzyńska ciąża. Impreza sieciówki

Katarzyna Burzyńska ciążę kamufluje luźnymi ubraniami

Katarzyna Burzyńska ciążę kamufluje luźnymi ubraniami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×