Szukaj

Kasia Burzyńska o swojej ciąży. Jak wspiera ją Anna Lewandowska i ile przytyła w ciągu sześciu miesięcy? [WIDEO]

Katarzyna Burzyńska ciąża, Anna Lewandowska

Katarzyna Burzyńska ciąża, Anna Lewandowska

Katarzyna Burzyńska o drugiej ciąży

Katarzyna Burzyńska jest w drugiej ciąży. Prezenterka telewizyjna zdradziła w rozmowie z naszą reporterką, jak wyglądają jej przygotowania do porodu. Okazuje się, że kluczową rolę odgrywa w nich… Anna Lewandowska. Sprawdź jaką.

Katarzyna Burzyńska to znana prezenterka telewizyjna i radiowa. Od niedawna gwiazda współpracuje także z Anną Lewandowską, z którą – jak sama przyznała – połączyło ją przeznaczenie oraz macierzyństwo i miłość do sportu. Prywatnie Kasia jest mamą 3,5 letniego Henryka, a już niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko!

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Burzyńska przyznała, że ciąża to dla niej stan idealny. Dodatkowo, pomimo że jest już w 6 miesiącu to przytyła zaledwie 3 kilogramy. Skąd czerpie inspiracje?

Przyszła znajomość z Anią Lewandowską, wielką inspiracją pod względem sportu. A wiadomo, że trzeba mierzyć wysoko i nie wstydzić się dobrych wzorców, jak najlepszych wzorców. Ja bardzo dbam o to, żeby moje życie było aktywne, nawet teraz w ciąży, bardzo dbam o to, aby zdrowo jeść, ćwiczyć, ruszać się i aby moje ciało było sprawne i abym nie dostawała zadyszki jak wchodzę po schodach. Ćwiczę z płytą Ani. Jest osobna płyta, tak trochę oldschoolowo sobie odpalam na laptopie i ćwiczę. Jestem z nią w kontakcie, radzi mi, pomaga, a czasem daje mi kopniaka w tyłek. Jestem zdrowo rozsądkowa jeżeli chodzi o to podejście, do tego wyjątkowo stanu. Przytyłam 3 kilogramy. Rzeczywiście stan ciąży jest dla mnie bardzo łaskawy. To jest stan idealny, naprawdę czuję się świetnie. Czuję zdwojoną energię. Jedynym minusem ciąży jest to, że nie możesz zachowywać się zupełnie normalnie. No bo jednak musisz pamiętać o tym, że jesteś w stanie wyjątkowym i trzeba jednak na siebie uważać i to wszystko wyważyć. Jeśli chodzi o wyprawkę, to wszystko, co było związane z Heniem było w odcieniach szarości. To jest taki bardzo uniwersalny kolor dla obu płci, więc sprawdzi się i teraz, przy drugim potomku.

Kasia zakolegowała się z Anią do tego stopnia, że czasem plotkują nawet o powiększeniu rodziny Lewandowskich:

Może nawet i plotkujemy. Ja generalnie wychodzę z założenia, że im większa rodzina tym przyjemniej, tym weselej, tym fajniej. Więc wszystkim życzę zdrowej, wesołej, pełnej rodziny. Ani i Robertowi również.

Cała rozmowa poniżej.

Katarzyna Burzyńska o współpracy z Anną Lewandowską. Jak się poznały? „Wpadłyśmy na siebie na…” [WIDEO]

Andrzej Sołtysik z piękną 28-letnią żoną i synem na spacerze. Towarzyszyła im inna znana młoda mama

Katarzyna Burzyńska pochwaliła się przepięknym synkiem. Internauci zaniemówili z wrażenia: „On jest hiper śliczny”


Katarzyna Burzyńska- BIZUU prezentacja nowej kolekcji

Katarzyna Burzyńska- BIZUU prezentacja nowej kolekcji

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży

Kasia Burzyńska jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×