Kasia Sokołowska rozkoszuje się późnym macierzyństwem. Zdjęciem zasypiającego synka podbiła sieć: „Słodki a do tego modny”

Kasia Sokołowska pokazała synka

Kasia Sokołowska pokazała synka

Kasia Sokołowska pochwaliła się w sieci zdjęciem zasypiającego synka. Fani gwiazdy Top Model nie przestają się zachwycać słodkim maluchem.

Kasia Sokołowska jest cenioną w branży reżyserką pokazów mody, a ogromną popularność zyskała jako jurorka show telewizji TVN Top Model. To jej opinię uczestnicy bardzo sobie cenią, ze względu na jej doświadczenie związane z pracą na wybiegach. Kilka miesięcy temu  Katarzyna powitała na świecie wyczekiwane dziecko. Od tamtej pory chętnie chwali się wspólnymi chwilami w sieci.

Kasia Sokołowska pokazała zasypiającego synka

Kasia Sokołowska urodziła 18 lipca tego roku. To wówczas do jej rodziny dołączył Ivo Lew. Jurorka Top Model nie ukrywa, że kiedy maluch pojawił się na świecie, spełniło się jej wielkie marzenie.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Ojcem chłopca jest wieloletni partner Sokołowskiej Artur Kozieja. Oboje świetnie odnaleźli się jako rodzice. Ivo towarzyszy im przy każdej sposobności. Kasia rozkoszuje się każdą chwilą późnego macierzyństwa. Ostatnio pokazała, jak jej już prawie czteromiesięczny synek zasypia.

Słodkich snów mój Lwie #familytime #son #puderikurz #powderandust #kasiabezobcasów – napisała.

Na kadrze uwieczniła maluszka, który w ślicznym ubranku, pod karuzelą z lwem słodko sobie spał. Pod postem Kasi Sokołowskiej nie brak słów zachwytu:

 • Tak niedawno podzieliła się Pani radosną nowiną ,że jest w ciąży …a tu już mały Skarb rośnie jak na drożdżach … ten czas leci tak szybko wszystkiego dobrego.
 • Powinien byc Lew – Iwo a nie Iwo – Lew.
 • Niech rośnie zdrowo i na pociechę.
 • Jak cudnie widzieć panią szczęśliwą.
 • Słodki a do tego modny! Czekokaftanik na topie. Piękny widok miłości – piszą intrnauci.

Prawda, że słodki widok?


Kasia Sokołowska pokazała synka

Kasia Sokołowska pokazała synka

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Komentarze

 • Straszne pisze:

  Skąd tu tyłu kmiotków.

 • Mala pisze:

  Nie pokazują twarzy,tylko jak podrośnie i trzeba znaleźć zajęcie,prace,to wtedy jakoś pokazują,śmieszne,ale nic mnie to nie obchodzi,ale taka jest prawda

 • Biedota umysłowa pisze:

  Czy że wszystkim trzeba lecieć do internetu. Zero prywatności, zero intymności. Na reklamach się zarabia, ale trzeba mieć trochę przyzwoitości

 • Gośćt pisze:

  Po co ona wstawia te zdjęcia jak i tak nic na nich nie widać , hmmm wielką tajemnicą jak wygląda jej dziecko!!!!!

  • Gość pisze:

   Bardzo dobrze, że nie pokazuje dziecka. Dorośnie, to sam zdecyduje czy che żeby go na portalach plotkarskich pokazywali. Tylko zaburzone psychopatki pokazują dzieci w sieci!

 • Gość pisze:

  kaczyński legalną sterylizacje wprowadź nie będzie aborcji to jest wyjście z sytuacji dziękuję

 • Gość pisze:

  dzieci są dla tych którzy nie chcą a ci co chcą to nie mogą smutne to ale prawdziwe kaczyński legalną sterylizacje wprowadź dziękuję

 • Gość pisze:

  Ich źycie ich sprawa rodzina królewska ma cięźkie życie jedzą sr..ją machają łapkami i jeszcze im za to płacą zajeb..sta robota nie do końca gacie trzeba samemu zakładać gwiazda zaopiekuje się garbuskiem a ta co 5 fakultetów 20 jezyków perfect a nie umie z wózka 1źł wyciągnąć noo co zrobić cięźko ale przynajmniej ma zajęcie na 24h ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×