Szukaj

Kasia Cichopek na romantycznym spacerze z mężem. Wszyscy pytają o jej zjawiskową sukienkę

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zapowiadają wspólny projekt! Z tej okazji pokazali romantyczne zdjęcie ze spaceru. Uwagę internautek szczególnie przykuła przepiękna, czerwona kreacja aktorki. Wiemy, gdzie ją kupiła.

Kasia Cichopek, występując w drugiej edycji Tańca z gwiazdami wygrała nie tylko Kryształową Kulę i sympatię milionów widzów, ale także to, co najcenniejsze w życiu każdej kobiety – bezgraniczną miłość swojego tanecznego partnera, Marcina Hakiela. Para pobrała się trzy lata po zakończeniu show. W 2008 roku powiedzieli sobie „tak”, a medialne zainteresowanie ich ślubem było porównywalne do tego, jakim brytyjskie media żyły w 2011 roku, gdy na ślubnym kobiercu stanęli księżna Kate i książę William.

Cichopek i Hakiel w minionym roku świętowali 10-lecie związku małżeńskiego. Z tej okazji wzięli udział w sesji okładkowej dla magazynu Gala oraz opowiedzieli o swoim bezgranicznym uczuciu. Po raz pierwszy oficjalnie odnieśli się również do plotek o kryzysie w ich małżeństwie:

Zarzucano nam, że udajemy, kreujemy tę miłość tylko po to, by na niej zarobić. A ja jestem prostolinijna czasami do bólu, nigdy nie kalkuluję, dlatego bolały mnie takie komentarze. Wróżyli nam, że wytrwamy ze sobą najwyżej rok. Jedna z dziennikarek złośliwie żartowała, że jej kaktus na dłoni wyrośnie, jak zostaniemy parą, a jeśli już tak się stanie, to po “Tańcu z gwiazdami” na pewno się rozstaniemy. Chciałam jej z okazji 10. rocznicy wysłać w prezencie kaktus – zdradziła Kasia.

Zobacz: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w romantycznej okładkowej odsłonie! Niezwykły prezent na 10 rocznicę ślubu!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na okładce Gali

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na okładce Gali

Nowy projekt Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Obecnie małżonkowie mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. W poniedziałek Kasia ogłosiła, że wspólnie z Marcinem szykują sekretny projekt, którego szczegóły na razie owiane są tajemnicą. Sugerując się jednak zdjęciem z planu, będzie to bardzo romantyczne przedsięwzięcie. Zakochani, trzymając się za ręce, zaprezentowali się w eleganckich strojach. Szczególnie kreacja Cichopek zaciekawiła internautki.

  • Kasiu, gdzie można kupić tą sukienkę? Pięknie wyglądacie.
  • Piękna sukienka, gdzie można ją kupić?
  • Piękna sukienka i oczywiście super z Was para – czytamy w komentarzach.

Czerwona, falbaniasta kreacja z głębokim dekoltem i asymetrycznym dołem, to projekt dostępny w butiku marki Just Paul. Za takie cudo trzeba zapłacić ok. 500 złotych, ale, jak widać po reakcjach internautów, efekt robi wrażenie.

Jak wam się podobna najnowsze wcielenie Kasi?

Zobacz: Półnaga Kasia Cichopek zapowiada swój nowy sekretny projekt! Jej szałowa sukienka sugeruje prawdziwą eksplozję zmysłów!


Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie nowego projektu

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie nowego projektu

cich

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Grecji

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek w łóżku

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek w łóżku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×