NewsyKasia Cichopek z mężem chwalą się randkami na kwarantannie. Zdradzili intymne szczegóły

Kasia Cichopek z mężem chwalą się randkami na kwarantannie. Zdradzili intymne szczegóły

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Krystyna Miśkiewicz

17.04.2020 05:00, aktual.: 17.04.2020 09:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek od wielu dni zachęca internautów, by nie wychodzili z domu. Aby uprzyjemnić im kwarantannę, regularnie publikuje posty, które mogą stać się inspiracją do zabicia nudy w domowym zaciszu. W swoich publikacjach namawia do spędzania czasu z dziećmi, tanecznej aktywności, a także pracy online.

Kasia i Marcin prowadzą wspólnie kilka szkół tańca, które ze względu na panującą pandemię  musiały zostać chwilowo zamknięte. Okazało się jednak, że małżonkowie nawet pracując "zdalnie" mają pełne ręce roboty, a ich grafik dosłownie pęka w szwach.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: jak pracują w czasie kwarantanny?

Dzień w rodzinie Cichopek-Hakiel zaczyna się wcześnie rano od zajęć szkolnych. Małżonkowie od rana pomagają dwójce swoich dzieci w odrabianiu lekcji. Później przychodzi czas na zawodowe obowiązki. Podczas kwarantanny Kasia i Marcin musieli nieco przebranżowić swój biznes. Pomysł na prowadzenie tanecznych zajęć online spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród fanów.

Szkoła tańca dywanowego okazała się strzałem w dziesiątkę – zdradziła magazynowi "Na żywo" Kasia Cichopek.

Kiedy w zeszłym miesiącu zostali zmuszeni przez pandemię do zamknięcia swoich wszystkich szkół, nie wiedzieli, jak poradzą sobie z narastającymi opłatami. W każdym lokalu trzeba przecież opłacić czynsz i mimo chwilowego przestoju zapewnić wynagrodzenie pracownikom.

Zatrzasnęły się jedne drzwi, więc musieliśmy otworzyć inne. Prowadzimy internetowe lekcje dla naszych kursantów i wszystkich chętnych. Naszym marzeniem jest, żeby cała Polska z nami tańczyła – mówią małżonkowie w rozmowie z magazynem.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel: randki w czasie kwarantanny

Czas kwarantanny to również ogromny sprawdzian dla związku. Dotychczas dwoje zabieganych ludzi, zostało zamkniętych ze swoimi obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi na kilkudziesięciu metrach. Okazuje się jednak, że kluczem do przetrwania tego ciężkiego czasu stała się dla nich miłość. Małżonkowie tak organizują sobie życie, że mają nawet czas na randki.

Umawiamy się na randki w łazience. Zamykamy się, siadamy obok siebie i liczymy na to, że dzieci pozwolą nam choć przez kilka minut pobyć tylko we dwoje – zdradzili małżonkowie w wywiadzie.

Para jest już 12 lat po ślubie, a podczas kwarantanny mogą odkryć swój związek na nowo i cieszyć się swoją obecnością jak nigdy dotąd.

  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
  • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
  • Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - Douglas Beauty Trends
  • Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel - Bieg Czas Na Wzrok 2019
  • Pary na Różach Gali 2018: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
  • Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel 2006 r.
  • scena z: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA
  • Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek - Gala Influencers
  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach
[1/9] Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także