Szukaj

Internauci oszaleli z zachwytu na widok tego, co potrafi 9-letni syn Kasi Cichopek. To zdjęcie jest najlepszym dowodem

Kasia Cichopek z telefonem

Syn zrobił zdjęcie Kasi Cichopek

Kasia Cichopek w codziennym życiu nie tylko odgrywa rolę Kingi Zduńskiej w popularnym serialu M jak miłośćKiedy gasną kamery, aktorka wraca do domu, gdzie wciela się w rolę matki. Cichopek bardzo związana jest ze swoimi dziećmi. Dowodem może być najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie.

Na fotografii widzimy uśmiechniętą Kasię, która pozuje w idealnym makijażu i upiętych włosach. Cichopek wygląda promiennie. Być może dlatego, że autorem zdjęcia jest jej 9-letni syn Adaś:

W obiektywie Syna #mojmalyfotograf #mójkochanysynuś #fotografia #portret #spacer #magichour

Dodajmy, że oprócz syna, Kasia ma jeszcze córkę Helenkę. Swoje dzieci wychowuje wraz z mężem Marcinem Hakielem, tancerzem, którego poznała podczas drugiej edycji Tańca z gwiazdami, którą wygrała.

Chociaż Cichopek sporo pracuje, stara się zawsze znaleźć czas dla swoich dzieci. W jednym z wywiadów zdradziła na jakich zasadach wychowuje swoje pociechy:

Moje dzieci wiedzą doskonale, co mogą robić, a czego nie. Mają w związku z tym mniej stresu niż dzieci, które nie potrafią się zmierzyć z problemem, którego nie znają. Jestem matką, która preferuje partnerstwo. Z rodzicami rozmawialiśmy o wszystkim i nie było tematów tabu. Do dzisiaj są bardzo otwarci na kontakt ze mną, rozmawiam z nimi o wszystkich sprawach. Chciałabym być taką samą mamą dla moich dzieci, być ich pierwszym kontaktem, kiedy zajdzie potrzeba.

Zobaczcie piękne zdjęcie Kasi, którego autorem jest jej syn. Prawda, że chłopiec ma talent?

Katarzyna Cichopek jest surową mamą?! „Moje dzieci wiedzą doskonale…”

Katarzyna Cichopek nie wytrzymała! Po szokującym wyznaniu Olgi Frycz na temat „M jak Miłość” musiała zabrać głos!

Na Dzień Dziecka: Te słodkie bobasy trzęsą dzisiaj polskim show-biznesem! Rozenek, Szpak, Rusin, Mucha, Górniak… [DUŻO ZDJĘĆ]


Kasia Cichopek w obiektywie syna

Kasia Cichopek w obiektywie syna

Kasia Cichopek na wakacjach z mężem i dziećmi

Kasia Cichopek na wakacjach z mężem i dziećmi

Kasia Cichopek pokazała ciążowy brzuszek

Kasia Cichopek pokazała ciążowy brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×