Kasia Cichopek poszła do fryzjera, a jej bujne loki odeszły do lamusa. Takie szaleństwa to u niej rzadkość!

Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Kasia Cichopek nieźle zaszalała. Zafundowała sobie metamorfozę. Jak wygląda w nowej fryzurze? Przedstawiamy nowe zdjęcia gwiazdy.

Kasia Cichopek stawiała pierwsze kroki w show-biznesie jako aktorka. Od lat występuje w serialu M jak miłośćTelewizja Polska zaangażowała ją też do innych produkcji. Współprowadzi Dzień Dobry TVNjest jurorką You Can Dance, a za niedługo zacznie prowadzić własny program wnętrzarski. W takich słowach przybliżyła ten ostatni projekt Faktowi:

To projekt pod roboczym tytułem „Operacja aranżacja”. Będziemy przeprowadzać metamorfozy pomieszczeń u bardzo fajnych ludzi. Mamy też taką misję: pomagać im w trudnych chwilach. Tak jak większość kobiet lubię urządzać mieszkania i fajnie się ubierać, choć w kwestii wnętrz będę się słuchała naszego architekta.

Piękność jest też aktywna w social mediach. Na Instagramie śledzi ją ponad pół miliona internautów. W czwartek zaprezentowała im nowe uczesanie.

Kasia Cichopek w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Aktorka, która już przyzwyczaiła nas do tego, że nie lubi rewolucji, poszła do stylisty, a ten zafundował jej delikatną koloryzację i perfekcyjnie wyprostował jej pasma. Chwilę po wyjściu z zakładu, nagrała krótkie wideo, chwaląc się fanom:

Rano w kręconych, teraz w prostych, ale są odświeżone. Super koloryzacja!

Ujęcia gwiazdy TVP zobaczycie w galerii pod tekstem.

Kolejne nowości w życiu Kasi Cichopek

To niejedyna zmiana u ulubienicy widzów. Stacja Jacka Kurskiego zaoferowała jej kolejną fuchę. Piękność zapowie jesienną ramówkę TVP podczas uroczystej konferencji, na której pojawią się dziennikarze reprezentujący czołowe wydawnictwa oraz cała plejada gwiazd stacji.

Kasia wraca z wakacji i od razu zabiera się do pracy. Przed nią prezentacja jesiennej ramówki TVP. Już nie może doczekać się kolejnego spotkania z widzami, którym opowie o tym, co dla nich przygotowano na najbliższe miesiące – przekazało źródło Jastrząb Post. Po raz pierwszy będzie prowadzącą ramówkę TVP – m.in. z Maćkiem Kurzajewskim i Tomkiem Kammelem – dodał nasz informator.

Event zobaczycie już 24 sierpnia.

Dajcie znać, czy lubicie oglądać programy z udziałem bohaterki tekstu.


Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Kasia Cichopek zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×