Kasia Cichopek dostała nową pracę w TVP! Wielki start za kilka dni. Ujawniamy szczegóły

Kasia Cichopek (fot. ONS/AKPA)

Kasia Cichopek (fot. ONS/AKPA)

Kasia Cichopek idzie jak burza. Po świetnych występach w nowych programach TVP dostała kolejną pracę. Gdzie tym razem ją zobaczymy? Jastrząb Post udało się dotrzeć do szczegółów.

Kariera Kasi Cichopek dawno nie układała się tak wyśmienicie, jak po jej rozstaniu z mężem. Gdy gwiazda TVP zamieściła na Instagramie oświadczenie z informacją o zakończeniu 17-letniego małżeństwa z Marcinem Hakielem, cała branża i fani pary byli w szoku. Nic przecież nie wskazywało, że ich relacja wisiała na włosku.

Od tego czasu minęło już kilka miesięcy, a życie zawodowe Kasi zaczęło przeżywać renesans. Prezenterka dostała aż dwa nowe programy. Na jesieni zobaczymy ją jako jurorkę w You Can Dance, a także gospodynię nowego formatu TVP Kobieta – Operacja aranżacja. Dodatkowo regularnie można oglądać ją w Pytaniu na śniadanie i serialu M jak miłość, którego nowy sezon startuje już za miesiąc. To jeszcze nie koniec projektów, w które TVP zaangażowało Cichopek.

Jastrząb Post udało się dowiedzieć, jaką nową pracę otrzymała uwielbiana przez widzów aktorka i prezenterka.

Kasia Cichopek dostała nową pracę w TVP. Jaką?

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Kasia cieszy się nie tylko sympatią widzów, ale także uznaniem ze strony szefostwa. Gwiazda mogła liczyć na wsparcie swoich zwierzchników w trudnym dla niej czasie, gdy była posądzana o romans z kolegą z pracy, który ostatecznie sama zdementowała.

Prezes Kurski oddziela życie prywatne gwiazd od ich pracy. Rodzinne kłopoty Katarzyny Cichopek nigdy nie odbiły się na jej pracy. Widzowie ją cenią, podobnie jak szefowie Pytania na śniadanie. Jest zawsze świetnie przygotowana i ma naturalna umiejętność zjednywania sobie rozmówców – mówiła w kwietniu Jastrząb Post osoba z TVP.

39-latka dostała kilka nowych zleceń, z których świetnie się wywiązała. Jednym z nich był dobrze oceniony przez internautów występ w roli gospodyni dwóch koncertów tegorocznej edycji festiwalu w Opolu. Warto zaznaczyć, że dla Cichopek poprowadzenie tak dużej telewizyjnej imprezy nie było debiutem. W przeszłości była gospodynią różnych okolicznościowych koncertów Polsatu.

Po Opolu Kasia została zaproszona do kolejnego dużego wydarzenia. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, to właśnie Cichopek zapowie jesienną ramówkę TVP podczas uroczystej konferencji, na której pojawią się dziennikarze reprezentujący czołowe wydawnictwa oraz cała plejada gwiazd stacji. Podobnie jak w poprzednich latach prezentacja oferty programowej zostanie wyemitowana w telewizji:

Kasia wraca z wakacji i od razu zabiera się do pracy. Przed nią prezentacja jesiennej ramówki TVP. Już nie może doczekać się kolejnego spotkania z widzami, którym opowie o tym, co dla nich przygotowano na najbliższe miesiące – mówi źródło Jastrząb Post.

Kto będzie towarzyszył Kasi?

Po raz pierwszy będzie prowadzącą ramówkę TVP – m.in. z Maćkiem Kurzajewskim i Tomkiem Kammelem – dodaje nasz informator.

Prezentacja ramówki TVP odbędzie się 24 sierpnia. Muzyczną atrakcją wieczoru będzie m.in. Maja Hyży, która zaprezentuje swój najnowszy singiel Better (premiera 19.08).


Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - Opole 2022. Dzień trzeci festiwalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×