Wiemy, co mówi się w zarządzie TVP o aferze z Cichopek i Kurzajewskim. Tylko u nas szczegóły

Cichopek i Kurzajewski

Cichopek i Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie będą razem prowadzić Pytania na śniadanie? Tylko u nas osoba z zarządu TVP komentuje doniesienia.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą razem poranny program Dwójki Pytanie na śniadanie. Według produkcji i widzów świetnie odnaleźli się razem przed kamerami. Ostatnio pojawiły się doniesienia na temat tego, że prezenterka może zniknąć z programu, a wszystko za sprawą jej kontraktu. Podobno nie chciała zgodzić się na to, aby część zysków, które generuje na Instagramie, przekazywać do TVP. Następnie na fali ostatnich doniesień na temat jej życia prywatnego, pojawiły się także informacje, że duet śniadaniówkowy ma zostać rozdzielony. Miały na to rzekomo wpłynąć doniesienia o rzekomym romansie prezenterów.

W końcu do całego zamieszania odniosła się sama Kasia, która zapewniła, że nadal będzie współpracowała z Telewizją Polską. Teraz komentarz w tej sprawie pojawił się ze strony Pytania na śniadanie.

To wszystko fake newsy. Zapraszam do oglądania „Pytania na śniadanie” 5 maja – skomentowała w Super Expressie Aleksandra Zawłocka, producentka programu.

Posada Katarzyny Cichopek w śniadaniówce nie wydaje się być zagrożona. Do tego media obiegła informacja, że razem z Maciejem poprowadzi jeden z koncertów na Festiwalu w Opolu.

My mamy informacje z pierwszej reki. Co na temat afery z Cichopek i Kurzajewskim mówi się w TVP?

Co w zarządzie TVP mówi się o aferze z Cichopek i Kurzajewskim?

Nie mijają echa głośnego rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Po oświadczeniu w social mediach tancerz już kilka razy komentował sprawę w wywiadach i social mediach, ale aktorka, zgodnie z tym, co napisali, milczy. To sprzyja plotkom, a tych powstało niemało.

Jedną z najbardziej gorących jest ta, że Katarzyna ma romans ze swoim partnerem ze śniadaniówki i przez to mają zostać rozdzieleni. Ani aktorka, ani Kurzajewski nie zajęli stanowiska w tej sprawie. Co mówi się o tym w TVP?

Prezes Kurski oddziela życie prywatne gwiazd od ich pracy. Rodzinne kłopoty Katarzyny Cichopek nigdy nie odbiły się na jej pracy. Widzowie ją cenią, podobnie jak szefowie Pytania na śniadanie. Jest zawsze świetnie przygotowana i ma naturalna umiejętność zjednywania sobie rozmówców – mówi tylko Jastrząb Post osoba z TVP.

I dodaje:

Nawet jeśli coś rzeczywiście ją łączy z Maćkiem [Kurzajewskim, red.], to nie jest to powód do paniki. Oboje dostaną wsparcie.

Nie ma też wątpliwości co do dalszej kariery duetu w śniadaniówce:

Plotki o ich usunięciu, czy rozdzieleniu to bzdury – kwituje nasz informator.

Odniósł się także do postawu męża Kasi Cichopek.

Nie bez znaczenia w tym wszystkim jest też postawa Marcina [Hakiela, red.]. Udzielił wywiadu w TVN, obnażając prywatne sprawy. Jest mu trudno, ale uderzył tym w rodzinę i publiczny wizerunek żony, związanej z Telewizją Polską.

Co sądzicie o całym tym zamieszaniu?


Komentarze

 • Gość pisze:

  Cała afera o nic…

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni swój swojego pozna córka syn mi nie wróciła z imprezy źabije moment moment podróbko barbie jak wiemy nigdy nie miałas 18lat wiec zamknij r..j idz kup se lizaka rodziców jest 2 u katolików 5 ale jak wytrzezwieje gadał będe ja gumki były tak dziekuje miłego spania ha ha a jak widac na starośc człowiek nie mądrzeje i to tyle

 • Gość pisze:

  Nie dobrze mi po przeczytaniu tych komentarzy na poziomie ilorazu inteligencji IQ równej zero a nawet niższy.
  Winny się tłumaczy. A po drugie – życie byłoby piękniejsze, gdyby każdy trzymał nos w swoim ogródku, bo takimi oszczerstwami bez podstaw, życie niszczycie!!! A w ogródkach chwasty rosną i później ciężko się z nimi uporać! Trzeba dbać od początku/ o swoje! Żal mi tych, którzy żywią się płotami o cudzym życiu. Ale KARMA wróci. Nawet podwójne.
  Komentarze – obelżywe, na temat mojego wpisu, NIE WZRUSZA MNIE.. Cześć komentarzy to raczej z zazdrości bo chciałyby być na ich miejscu.
  Pozdrawiam wścibaków

 • Gość pisze:

  Wstyd pani Katarzyno. Tak się zauroczyć i to kim? Smutne

 • Gość pisze:

  Nie lubię tej kobiety i nie oglądam programu jest wyniosła

 • Gość pisze:

  Oboje dostaną wsparcie🤣🤣🤣🤣i oczywiście rozwody kościelne i nowy ślub. Tylko dil kurwizji i kościoła zagwarantuje Ci nowe zycie. A dzieci staną się bekartami o których można zapomnieć. A nas będą pouczać jak żyć. Ale my umiemy odróżnić świętość od swietojeb…..ci.

 • Gość pisze:

  Ludzie zajmijcie się jakimiś realnymi sprawami nie jakaś cichlopek

 • Gość pisze:

  Latawicy, jakby sama została zdradzona, to by jej się buzia nie zamykała

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×