A jednak razem! Nowe wieści o Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim wprawią fanów w euforię. To będzie wielki debiut

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski razem prowadzą Pytanie na śniadanie. Okazuje się, że to nie koniec ich wspólnej drogi. Najnowsze doniesienia nie pozostawiają wątpliwości.

Kasia Cichopek po 17  wspólnych latach rozstała się z Marcinem Hakielem. Małżonkowie kilka tygodni temu opublikowali w sieci jednobrzmiące oświadczenia, w których przekazali swoją decyzję i zaznaczyli, że nie będą publicznie komentować sprawy. Po jakimś czasie tancerz zmienił jednak zdanie i udzielił obszernego wywiadu, w którym zasugerował, że jego żona spotyka się z innym mężczyzną.

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się – powiedział o przyczynach rozstania w programie „Miasto Kobiet”.

Jeszcze przed wyznaniem Marcina w kolorowej prasie zaczęły się pojawiać plotki na temat tego, że Maciej Kurzajewski jest zauroczony swoją koleżanką z pracy. Jak na razie do tych doniesień nie odniosła się sama zainteresowana.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawią się razem na scenie

W ostatnim czasie plotki na temat relacji Kasi i Macieja przybrały na sile po tym, jak bez swojej wiedzy zostali uwikłani w aferę podsłuchową. Okazało się bowiem, że ktoś nagrał ich prywatną rozmowę telefoniczną i rozesłał ją do kilku redakcji, ich szefostwa w TVP, a nawet Marcina Hakiela. Sami zainteresowani nie pozostawili tego bez echa i natychmiast skierowali sprawę do odpowiednich organów ścigania.

W ostatnim czasie pojawiły się też plotki na temat dalszej współpracy gwiazdy M jak Miłość z TVP. Podobno miała ona zbuntować się na nowy kontrakt. Tym razem szybko wydała ona stosowne oświadczenie.

Drodzy, w związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami pragnę zapewnić, że moja współpraca z TVP i Impresariatem układa się bardzo dobrze. I mam nadzieję, że dzięki doświadczeniu, które zdobywam, przy realizacji projektów w TVP nadal będzie się rozwijać – napisała na Instagramie.

Słowa Kasi zdecydowanie mają pokrycie z rzeczywistością. Jak właśnie poinformował serwis Fakt.pl razem z Maciejem Kurzajewskim ma ona zadebiutować podczas 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Prowadzący Pytanie na śniadanie poprowadzą jeden z koncertów.

Oni tworzą świetny zawodowy duet. Dobrze się rozumieją, a nie zawsze się to zdarza. Z takich osób i duetów się nie rezygnuje, a daje im szansę rozwoju i stawia się przed nimi kolejne wyzwania. Ludzie ich bardzo lubią, więc osoby odpowiedzialne za festiwal w Opolu bez wahania zdecydowały, że wykorzystają doświadczenie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego podczas jednego z koncertów festiwalowych – zdradziła nieoficjalnie dla Faktu jedna z osób z TVP.

Wygląda na to, że pracodawcy są naprawdę zadowoleni z Kasi skoro powierzają jej poprowadzenie tak prestiżowego wydarzenia. Jesteście ciekawi jej debiutu?


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - Wiktory 2021

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek

Komentarze

 • Gość pisze:

  Każdy ma prawo do szczęścia. Dajcie tym ludzia spokój

  • GośćD2R2 pisze:

   Szczęście szuka się wcześniej a nie podczas małżeństwa, nigdy tej pary nie będę oglądać, żona tego pana też nie była z nim szczęśliwa bo już zaczęło interesować go co innego

  • Gość pisze:

   Dajcie spokój już z nimi są ciekawsze żeczy

  • Gość... pisze:

   Wstrętny egoizm…. Szczęście? a gdzie szczęście Dzieci! Już zapewnili spokój dzieciom. Przykre.

  • Xxx pisze:

   Nie lubię tej pary i nie oglądam z nimi Pytania na śniadanie

  • Gość pisze:

   Dla nas jusz do śmierci będziesz szmata mopem do podlogi

  • Kaszmir pisze:

   W pełni się zgadzam

  • Gość 5 pisze:

   Brawo też tak sądzę.. A reszta dajcie spokój niech każdy zadba o swoją rodzinę a nie wchodzi z brudnymi butami do innych …!!!!!

  • Gość pisze:

   Tym \'ludzia\'?

  • Gośćana pisze:

   Dokładnie!

  • A,fe! pisze:

   Pewnie chcą dalej jechać na skandalu-będzie większa oglądalność Festiwalu?
   Nie wiem skąd oni mają takie informacje, że ludzie lubią i cenią cichopek i kurzaja? Chcą im to wmówić? Super dobrze się rozumieją-bo może tworzą zespół nie tylko w pracy i jeszcze sobą nie znudzili się ?Czyli promowanie i popieranie romansów i rozbijania rodzin.
   Zresztą gdyby ich nic nie łączyło ,to kurzaj i cichopek powinni po prostu wydać oświadczenie i zaprzeczyć plotkom! Dlaczego tego nie robią? Bo mają romans, lub dla skandalu/zainteresowania publiki wolą plotki od prawdy?

  • Gośćalloo pisze:

   masz racje, dziwie sie, ze wytrzymala z tym leniem i nierobem az 17 lat, koryto mu sie urwalo i teraz biadoli, bo nie pojedzie 5x w roku na wakacje. zalosny typ.

  • Gość pisze:

   Co ty pierdyka dz?

  • Gość pisze:

   Tak jak Kurski weźmie rozwód szef im wtóruje

  • Gośćzuza pisze:

   Obrzydliwi i nie wstyd jeszcze afiszować się publika . Powinni być wyrzuceni. Popaprancy seksu. A dzieci patologia. Będą. Wyrzutkami.