Gwiazda TVP i tancerz wspólnie wychowywali 13-letniego Adama i 8-letnią Helenkę. Tuż po zakończeniu roku szkolnego Kasia zabrała dzieci nad jezioro. Tam razem szaleli w wodzie, a także urządzali spacery w pobliskim lesie. Wszystkim podzieliła się z fanami w sieci. Wiadomo także, kto pomaga prezenterce, gdy ta wykonuje zawodowe obowiązki.
Kto pomaga Kasi Cichopek w opiece nad dziećmi?
Kasia pomimo trudności w życiu prywatnym nie zamierzała robić sobie urlopu od pracy. Jej kariera prężnie się teraz rozwija i poza tym, że prowadzi Pytanie na śniadanie i gra w serialu M jak Miłość, to może liczyć na kolejne zawodowe wyzwania. W czerwcu spełniła wielkie marzenie i poprowadziła aż dwa koncerty podczas Festiwalu w Opolu.
Wiadomo także, że niebawem czeka ją kolejna nowość, a mianowicie poprowadzi format o aranżacji wnętrz. Jest to już potwierdzona informacja, którą pochwaliła się sama Kasia.
Nieoficjalnie pojawiły się też doniesienia, że zasili ona obsadę show You Can Dance - Nowa Generacja i dołączy do składu jury. Na szczęście pomimo bardzo napiętego grafiku może liczyć na wsparcie w opiece nad dziećmi. Przyjaciółka gwiazdy zdradziła w rozmowie z Super Expressem, kto jest jej największym wsparciem.
Kasia i Marcin wspaniale dogadali się w sprawie dzieci i widać, że maluchy łączy silna więź z każdym z rodziców, a także z dziadkami. Wspólne zdjęcie z wypadu rodziców Kasia z dziećmi pojawiło się na okładce tabloidu. Zobaczycie ją w naszej galerii.