Kasia Cichopek szaleje z synem i córką na Mazurach. Tak zaczęli wakacje. Gwiazda przez chwile sama poczuła się jak dziecko

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek postanowiła hucznie rozpocząć wakacje. Gwiazda zabrała dzieci na Mazury, gdzie w upalny weekend natychmiast wskoczyli do wody. Szaleństwom nie było końca.

Katarzyna Cichopek przechodzi ostatnio trudne chwile w życiu prywatnym. Gwiazda i jej mąż Marcin Hakiel po 17 wspólnych latach, podjęli decyzję o rozstaniu. Od momentu, w którym wydała oświadczenie w tej sprawie, nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszystko ze względu na to, że wcześniej uchodzili za jedną z lepiej dobranych par w show-biznesie. Uczucie się wypaliło, a teraz każde z nich układa sobie życie na nowo. Mieli zgodnie podzielić się majątkiem, a także opieką nad dziećmi.

Małżonkowie wspólnie wychowywali 13-letniego Adama i 8-letnią Helenkę. Teraz ich pociechy jeden tydzień mają spędzać z mamą, a kolejny z tatą. Każde z rodziców w swoim czasie stara się zapewnić, jak najbardziej aktywne i ciekawe spędzenie wspólnych dni. Początek wakacji należy do gwiazdy TVP, a ta zabrała maluchy na Mazury.

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia uwielbia podróżować. Wiadomo, że gdy tylko pozwala jej na to czas, to pakuje walizki i wyrusza za granicę, albo co najmniej szuka miejsca z dala od zgiełku miasta. Gwiazda serialu M jak Miłość początek wakacji postanowiła świętować razem z dziećmi nad wodą. Aktualnie możemy liczyć w całym kraju na iście tropikalne upały, dlatego nie dziwi, że postanowili kilka dni spędzić nad wodą i wybrali się na Mazury.

Dumna mama najpierw pochwaliła się w sieci świadectwem córeczki, a później rodzinka spakowała walizki i ruszyła na zasłużony odpoczynek. Teraz są już nad jeziorem, a Cichopek pobyt relacjonuje w sieci. Pochwaliła się drogą nad wodę, która prowadzi przez piękny las, tym, jak pływa, a także szaleństwami na ślizgu wodnym, gdzie sama przez chwilę mogła poczuć się jak dziecko.

Nie omieszkała także zaprezentować się w bikini. Nic dziwnego, bo po metamorfozie jej figura wygląda oszałamiająco. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak spędza czas na Mazurach, zajrzyjcie do naszej galerii.


Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przydałyby się tabletki na ból dupy. Zazdrość wychodzi uszami co niektórym. Jej życie nikomu nic do tego

 • Gośćtamara pisze:

  Dziwne,że Kasia przechodzi teraz trudne chwile, lecz nie widać tego po niej.Sama tego chciała.Wiadomo ,że gorąca miłość nie trwa wiecznie ,ale są jeszcze inne ,cenne wartości w Rodzinie.Kasia zapragnęłam wolności to niech nie narzeka.Ludzie się dziwią,że się spotykają i nawet rozmawiają, i tak powinno być dla dobra Dzieci.

  • Gość pisze:

   Tam widać jakie trudne chwile przechodzi ,od momentu porzucenia męża i dzieci uśmiech jej z twarzy nie schodzi .Na zdjęciach dzieci brak tylko land. Mamy już dość.

  • Ania z Wrocławia pisze:

   Uwielbiam Kasie ale taką huśtawkę robić dzieciom że tydzień u jednego potem u drugiego z rodziców to szkoda dzieci na dłużą metę ale to ich życie pozdrawiam i udanych wakacji

 • AGość pisze:

  Dla mnie to takie „na siłę pokazywanie szczęścia”.Z kazdego wyjścia, wyprawy ,przejścia po kilka zdjęć. Takie życie dla innych żeby widzieli .

 • Gość Dani pisze:

  Ale w was jad kipi hiii zazdrosnicy . Jest szczesliwa i to was boli . Masakra . 🙈.

  • Gość alutka pisze:

   A na czym to szczęście polega ? Na udawanym okazywaniu szczęścia na zdjęciach ?dzieciom piekło zgotowała ,podziękują jej za to w swoim czasie

  • Gość pisze:

   A jak Ty wstawisz zdjecie na fejsie zeby wszyscy widzieli….to co to jest?….juz wiem hipokryzja

 • Bejbuszek E. pisze:

  Bejbe teraz rozumiesz?

 • Gość pisze:

  Sama pojechała z dziećmi a gdzie partner jeździ po Zanzibarach Mazurach a do „roboty” nie w Biedronce brakuje personelu

 • Gość pisze:

  Brak taktu.

 • Gość pisze:

  Już przestałaby się wystawiać jak…….. przy drodze. Poza tym jaka gwiazda-po prostu pustostan. Jeszcze nie wyskoczyla z muszli klozetowej. Może już pora…..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×