Katarzyna Cichopek i jej córka oficjalnie zaczęły wakacje. Jest też zdjęcie Helenki ze świadectwem. Słodko!

Kasia Cichopek i Helenka

Kasia Cichopek i Helenka

Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie zdjęcie z córką. Gwiazda M jak miłość i Helenka już oficjalnie zaczęły wakacje.

Katarzyna Cichopek jest ostatnio jedną z polskich gwiazd, o których nie przestają rozpisywać się kolorowe czasopisma i portale plotkarskie. Nie tylko przechodzi rewolucję w życiu prywatnym i razem z mężem podjęli trudną decyzję o rozstaniu, ale też prężnie działa, żeby jej kariera nadal się rozwijała. Gwiazda serialu M jak Miłość regularnie pojawia się na planie, prowadzi Pytanie na śniadanie, debiutowała w Opolu, gdzie między innymi pojawiła się na scenie w krótkich szortach, a przed nią dwa nowe programy. Niedawno pochwaliła się już, że poprowadzi na antenie TVP Kobieta format wnętrzarski Operacja aranżacja. Kolorowa prasa informuje także o tym, że w kolejnej edycji You Can Dance – Nowa Generacja zasiądzie wśród jurorów.

Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami – zdradziła w Party osoba z TVP.

Mimo ogromnej masy zajęć Kasia Cichopek w żaden sposób nie zaniedbuje dzieci. Ustalili z Marcinem Hakielem, że będą się nimi zajmowali naprzemiennie, a Helena i Adam będą spędzali tydzień z mamą, a tydzień z tatą.

W piątek aktorka pokazała zdjęcie z dziewczynką i jej świadectwem. Oficjalnie rozpoczęły wakacje.

Kasia Cichopek na zdjęciu z córką. Rozpoczęły wakacje

Katarzyna Cichopek opublikowała zdjęcie z Helenką, na którym widać  nie tylko szeroko uśmiechniętą gwiazdę, ale także świadectwo jej córeczki. Jej młodsza pociecha właśnie ukończyła klasę drugą szkoły podstawowej. Już od września rozpocznie ostatni rok pierwszego etapu edukacji, ale najpierw będzie odpoczywała podczas wakacji.

Niech rządzą wakacje!! Brawa i gratulacje dla wszystkich Uczniów i Nauczycieli a teraz odpoczywajcie i bawcie się dobrze  #wakacje #koniecrokuszkolnego – napisała.

Pod zdjęciem nie brakuje gratulacji dla Heleny. Są także komplementy dla jej pięknej mamy.


Kasia Cichopek i Helena

Kasia Cichopek i Helena

Katarzyna Cichopek córką na jesiennych zdjęciach

Katarzyna Cichopek córką na jesiennych zdjęciach

Kasia Cichopek pochwaliła się córką

Kasia Cichopek pochwaliła się córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×