NewsyKasia Cichopek nową prowadzącą PnŚ! Z programem pożegnała się inna gwiazda. To dopiero zamiana z rozmachem

Kasia Cichopek nową prowadzącą PnŚ! Z programem pożegnała się inna gwiazda. To dopiero zamiana z rozmachem

Kasia Cichopek
Kasia Cichopek
Elwira Szczepańska
23.08.2020 21:00, aktualizacja: 23.08.2020 21:40

Pytanie na śniadanie od 2002 roku umila poranki widzom TVP. Program nie zniknął z anteny nawet w dobie pandemii koronawirusa - stacja świetnie wie, jak popularne są formaty śniadaniowe. Aktualnie trwa wakacyjne wydanie popularnej śniadaniówki. Zmianie uległa godzina emisji, o czym przypadkowo wygadał się na swoim Instagramie Olek Sikora. Potwierdził, że od 29.06 godzina rozpoczęcia programu ulega zmianie.

Tak się chichramy ze szczęścia przed jutrzejszym wydaniem @pytanienasniadanie, które rozpoczynamy o 8:00 (od 29.06 od 7:30). Kto jutro spędzi ze mną i @malgorzata__tomaszewska mój urodzinowy poranek??? #love #work #together #30iscoming – podkreśla prowadzący.

Jednak to nie koniec niespodzianek. Produkcja TVP znów zaskakuje - tym razem chodzi o prowadzących. W formacie będzie miała okazję się sprawdzić Katarzyna Cichopek.

Kogo w Pytaniu na śniadanie zastąpi Katarzyna Cichopek?

Fakt donosi, że widzowie Pytania na śniadanie już wkrótce będą mogli oglądać całkiem nową parę prowadzących. Jesienią na ekranach będą gościć Katarzynę Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego.

Oboje już od lat są związani ze stacją. Aktorka wciela się w postać Kingi Zduńskiej w serialu M jak Miłość. Dziennikarz przez lata prowadził już wiele programów emitowanych przez TVP. Przypomnijmy, że w śniadaniowym formacie już miał okazję się sprawdzić w  latach 2009-2011.

Cichopek i Kurzajewski zastąpią inny duet - okazuje się, że w piątek swoje posady stracili Macademian Girl i Robert El Gendy. Informator tygodnika twierdzi, że odnotowali najniższą oglądalność spośród prowadzących i, mimo zaplanowanych nagrań, stacja postanowiła pożegnać prezenterów. Już nie możemy się doczekać debiutu Kasi.

Macademian Girl komentuje zmiany w PnŚ

W sobotę Tamara Gonzalez Perea odniosła się do sprawy zwolnienia na Instagramie. Pod jednym ze swoich instagramowych wpisów, w rozmowie z fanką nie kryła swojego rozczarowania decyzją stacji.

To prawda, że nie będziesz już w PnŚ? - zapytała fanka.Tak, to prawda.A dlaczego nie jesteś już w PnŚ? - drążyła internautka.Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi - napisała Tamara.A mogę wiedzieć na jaką parę? - dopytywała.Dowiesz się z telewizji, tak jak ja - gorzko podsumowała Macademian Girl.

Czyżby o decyzji stacji byli już prowadzący, nie zostali oficjalnie poinformowani?

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także