Radość fanów okazała się przedwczesna. Ślubu Cichopek i Kurzajewskiego NIE BĘDZIE! Tych kilka powodów wprawi Smaszcz w błogi nastrój

Kasia Cichopek, Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek, Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają już za sobą zaręczyny. A co ze ślubem? Niestety nie mamy dobrych wieści dla fanów... Na ceremonię pozostanie nam jeszcze trochę poczekać. Istnieją aż trzy powody takiego stanu rzeczy. 

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski w zeszłym miesiącu oficjalnie potwierdzili, że są w związku, do czego poniekąd zmusiły ich złośliwe komentarze Pauliny Smaszcz. Jastrząb Post jako pierwszy poinformował o zaręczynach pary. Najpierw dostrzegliśmy pierścionek na palcu Katarzyny, a następnie potwierdziliśmy tę rewelację u znajomego pary z Pytania na śniadanie.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – przekazało nam źródło. – Wszyscy zwróciliśmy uwagę na pierścionek Kasi. Nawet pytałem Maćka, ale nic nie chce zdradzić. Nikt nie drąży tego tematu, bo to ich prywatna sprawa. Ale jedno jest pewne, że bardzo mu na niej zależy.

Pomponik jakiś czas później zasugerował, że Kasia i Maciej wystąpią wspólnie na okładce kolorowego magazynu, by oficjalnie potwierdzić zaręczyny. Po fali tego typu newsów emocje w internecie sięgnęły zenitu. Tysiące fanów zaczęły poważnie zastanawiać się nad tym, kiedy ich idole staną na ślubnym kobiercu. Niestety tym razem nie mamy dla nich dobrych wieści.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie wezmą ślubu

Tygodnik Życie na gorąco ustalił, że Cichopek i Kurzajewski nie sformalizują związku zbyt szybko z kilku powodów. Po pierwsze – nie chcą wywoływać sensacji w mediach. Drugie – nie chcą niepokoić swoich dzieci. Po trzecie – chcą zaczekać, aż była żona Maćka, Paulina Smaszcz, nieco pohamuje swoje emocje i przestanie atakować dziennikarza.

Myślicie, że to dobre posunięcie ze strony Kurzopków?


Gala Wiktory 2021

Cichopek Katarzyna Kasia, Kurzajewski Maciej 2022-03-31

Paulina Smaszcz płacze

Paulina Smaszcz płacze

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×