NewsyRozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

Rozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

Paulina Smaszcz Cichopek Hakiel
Paulina Smaszcz Cichopek Hakiel
Krystyna Miśkiewicz

24.11.2022 09:40, aktual.: 24.11.2022 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz nie odpuszcza Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Była żona dziennikarza jako pierwsza ujawniła, że prezenterzy śniadaniówki się ze sobą spotykają. Chociaż już wcześniej pojawiały się doniesienia o tym, że łączy ich coś więcej – zgodnie milczeli na ten temat. Dopiero po kąśliwych komentarzach Pauliny zdecydowali się oni oficjalnie potwierdzić swoje uczucia.

To jednak nie wystarczyło, by w ich życiu zapanował spokój. Paulina nieustannie komentuje każde posunięcie pary i uderza w związek prezenterów Pytania na śniadanie. Kasia i Maciej przez jakiś czas po ujawnieniu relacji nie afiszowali się z uczuciem. Dopiero od niedawna na przekór medialnej aferze ze Smaszcz, nie kryją wielkiej miłości.

Pojawili się razem między innymi na 70-leciu TVP, a tam udzielili pierwszych wywiadów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Maciej wspomniał o tym, że swoją obecną partnerkę pamięta jeszcze z czasów, gdy zaczynała grać w serialu M jak Miłość. Co o niej pomyślał?

Boże, myślałem sobie, jaka piękna dziewczyna – powiedział przed naszą kamerą.

Paulina Smaszcz komentuje pierwszy wywiad Cichopek i Kurzajewskiego

Kasia i Maciej nawet na chwilę nie mogą odetchnąć, a Pauliny nie powstrzymuje również to, że dziennikarz jakiś czas temu jedno ze zdarzeń zgłosił na policję. Teraz była żona Kurzajewskiego opisała, co myśli o pierwszym wspólnym wywiadzie zakochanych, w którym prezenter zachwycał się swoją partnerką.

Ich wywiad w trakcie gali to była żenada. Tak, powiedział, że zachwycał się nią, gdy miała 18 lat. Szkoda, że wtedy był ze mną w związku i mieliśmy pierwszego syna. On już się w tych kłamstwach gubi. On nawet synów okłamał, jakie ma wykształcenie. Dopiero synowie mi powiedzieli, że tata całe życie im mówił, że skończył prawo. Jakie prawo? On nawet nie zaczął tego prawa - powiedziała w rozmowie z Party.

W kolejnych słowach Smaszcz przywołała nawet Marcina Hakiela i to jak wyglądają jego relacje z Kasią po rozwodzie. Twierdzi, że ona też po rozstaniu dogadywała się z Maciejem. Dodała nawet, że jej były mąż chce "wszystkich oszukać i okraść".

Jako para już tak kłamią, że osiągnęli szczyt. Ja rozumiem, że pani Katarzyna dogadała się z panem Marcinem Hakielem. I bardzo dobrze. Zobaczymy, jak będzie dalej. My na początku też się super dogadywaliśmy. Wybaczyłam, ale nie zapomniałam. A teraz mój były mąż próbuje nas wszystkich oszukać i okraść - dodała.

Zdaje się, że Paulina jest coraz bardziej rozjuszona związkiem Kasi i Macieja i ani myśli im odpuścić. Zakochani jednak zachowują zimną krew i konsekwentnie nie wdają się w dyskusje. Tak samo jest w przypadku Marcina Hakiela. Były mąż Kasi Cichopek układa sobie życie na nowo i trzyma się z dala od całego zamieszania.

Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20
Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
Marcin Hakiel nowy look
Marcin Hakiel nowy look
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także