Maciej Kurzajewski wreszcie przyznał się, kiedy Kasia Cichopek wpadła mu w oko! Trochę to potrwało, zanim zostali parą. „Myślałem sobie, jaka piękna dziewczyna”

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski opowiedzieli o swojej miłości przed naszą kamerą. Okazuje się, że dziennikarz już wcześniej zachwycał się swoją ukochaną. Jak zareagował, gdy zobaczył ją w serialu M jak Miłość?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w niedzielny wieczór zadebiutowali na czerwonym dywanie jako para. Prowadzący Pytanie na śniadanie pojawili się razem na imprezie z okazji 70-lecia TVP. Zaledwie kilka tygodni wcześniej ujawnili swój związek, co zrobili w dniu 40. urodzin Kasi. Zakochani wybrali się wspólnie do Izraela, gdzie postanowili oficjalnie rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Teraz nie mają już zamiaru ukrywać swoich uczuć. Na wczorajszej gali chętnie pozowali razem do kolejnych zdjęć, a także zdecydowali się opowiedzieć o swojej miłości. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Kasia wyznała, że od swojego ukochanego wiele uczy się w kwestiach zawodowych.

Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną – mówi Kasia – Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort.

Maciej Kurzajewski o Kasi w serialu M jak Miłość. Już wtedy wpadła mu w oko

Maciej i Kasia skupili wczoraj na sobie uwagę wszystkich reporterów. Prowadząca Pytanie na śniadanie zachwycała w złotej balowej sukni projektu Violi Piekut. Jej ukochany natomiast błyszczał w idealnie skrojonym garniturze. Para udzieliła też wywiadu, w którym opowiedzieli o swoim uczuciu.

Okazuje się, że Maciej zachwycił się ukochaną już wiele lat temu, gdy zobaczył ją w serialu M jak Miłość. Dziennikarz opowiedział jak układa im się współpraca na planie śniadaniówki. Wspominał też o ogromnym doświadczeniu swojej partnerki.

Wzajemnie się uzupełniamy, to są też spojrzenia kobiety i mężczyzny na różne tematy, na różne sprawy, które poruszmy w Pytaniu na śniadanie. Kasia ma ogromne doświadczenie, naprawdę, ja mówię o moich prawie 30. latach w TVP, a w przypadku Kasi to jest choćby 22 lata w serialu „M jak Miłość”, o innych projektach telewizyjnych nie wspomnę. To jest wielka przyjemność pracować z profesjonalistką. I cały czas czerpać z tych doświadczeń Kasi. Dla mnie to jest ogromne wsparcie, za co ogromnie dziękuję.

Maciej wyznał w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że dobrze pamięta pierwsze odcinki M jak miłość i Kasię Cichopek w roli Kingi. Zdradził, że jej uroda od razu zrobiła na nim wrażenie.

Boże, myślałem sobie, jaka piękna dziewczyna – powiedział.

Para wspomniała także, że Cichopek miała zagrać jedynie krótki epizod, a przerodziło się to w wieloletnią współpracę. Nasz reporterka dopytywała także o chwilę, w której zrozumieli, że łączy ich nie tylko wspólna praca. Czy pamiętają moment, kiedy pojawiło się między nimi coś więcej?

My pamiętamy – powiedziała Kasia.

Pamiętamy, i zawsze będziemy ten moment pamiętać i cieszymy się, że to zostaje z nami i jest czymś, co będzie nam towarzyszyło przez całe życie. Zresztą ten czas, kiedy spędzamy razem, przynajmniej dla mnie, jest czymś bardzo, bardzo wyjątkowym – dodał Maciej.

Wygląda na to, że Maciej już wiele lat temu zwrócił uwagę na śliczną młodą gwiazdę M jak Miłość. Poniżej jeszcze raz przypominamy cały wywiad z zakochanymi.


15 lat M jak miłość, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, fot: Facebook

15 lat M jak miłość, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

M jak miłość, Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)

M jak miłość, Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek)

Komentarze

 • Asia 33 pisze:

  Prawda, aż byłam wczoraj w szoku jak słuchałam co oni o niej mówią, szczególnie siostra, nielojalna jak nie wiem🤨…. Jakby chcieli celowo pokazać Zuzię w złym świetle przed tym rolnikiem. Zniechęcić go do niej, no i udało się im😔

 • Gość pisze:

  Nie koge zdzierzyc jej przeslodzonego usmiechu. A jeszcze po tej aferze to juz w ogole.

 • Gość Toja pisze:

  Czyli wtedy zaczął knuć jak rozwalić jej małżeństwo?

 • magda pisze:

  Ladna kwestią gustu ale jaki charakter to już każdy widzi. Bez zasad moralnych a piękno jest w środku człowieka, gościu

 • Gość pisze:

  Rolnik szuka zony.Ale Zuzia ma wredną siostre i fałszywych przyjacioł ktorzy ją obgadali przed rolnikiem oj przykre to…

  • Asia 33 pisze:

   Prawda, aż byłam wczoraj w szoku jak słuchałam co oni o niej mówią, szczególnie siostra, nielojalna jak nie wiem🤨…. Jakby chcieli celowo pokazać Zuzię w złym świetle przed tym rolnikiem. Zniechęcić go do niej, no i udało się im😔

 • Gośćsweet pisze:

  Co wy gadacie przecież jak cichopek przyszla prosić o wejście do tzg do programu była bardzo wtedy gruba i brzydka

 • Gość Refleksyjny pisze:

  Dlaczego ani razu pan reżyser Piwowarski nie udzielił wywiadu w sprawie d zmarłej ?

 • Gość wstań i idź pisze:

  Xxxc

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×