Ciężarna gwiazda TVP ostro zaszalała! Rozebrała się na wizji pokazując swój wielki brzuch! Co za szalona odwaga

Ciąża Saturday Night Live

Ciąża Saturday Night Live

Karolina Piechota rozebrała się i pokazała ciążowy brzuch

Karolina Piechota widzom TVP kojarzy się z obecnym hitem stacji – serialem Korona królów, w którym wciela się w  przekupkę Rozalię. Bardziej wytrawni widzowie zmysłową Karoliną zapamiętają również z polskiej edycji Saturday Night Live. Nikt by się nie spodziewał, że właśnie w tym satyrycznym programie internetowej platformy Showmax, Piechota zaszaleje aż tak ostro, prezentując w całej okazałości swoją zaawansowaną ciążę.

Przypomnijmy, że gwiazda TVP wzięła udział w zaskakującym skeczu SNL Polska – Ciężarna chce się trzaskać. W produkcji Karolina zagrała bardzo impulsywną ciężarną niewiastę. Należy dodać, że zadanie miała wielce ułatwione, nie musiała nawet poddawać się charakteryzacji! Jak wiadomo Karolina prywatnie także spodziewa się dziecka. Zatem finalnie fani aktorki mogli przeżyć ekscytujące chwile. Aktorka bowiem nieoczekiwanie zrzuciła z siebie ciuszki pokazując z dumą swój wielki ciążowy brzuch.

Przypomnijmy, że towarzystwo miała zacne, bowiem w tym samym odcinku wystąpiła także inna ciężarna aktorka Julia Pietrucha. Partnerowali im Piotr Stramowski, Laura Breszka, Mateusz Grydlik i Michał Meyer.

Zobacz: Księżniczka Charlotte to lustrzane odbicie małej księżnej Diany! Porównajcie tylko te dwa zdjęcia

Zobacz: Brytyjczycy oszaleli! Wyciekło prywatne zdjęcie księżnej Kate i Pippy Middleton w krótkich spódniczkach na wakacjach

Zobacz: Książę Karol przyłapany na gorącym uczynku! Już dobierał się do korony królowej Elżbiety II!


Karolina Piechota w ciąży

Karolina Piechota w ciąży

Karolina Piechota w ciąży

Karolina Piechota w ciąży

Karolina Piechota w ciąży

Karolina Piechota w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×