„Forbes” zaniżył majątek Kanyego Westa. Raper wysłał do redakcji krótkiego SMS-a. Oto jego treść

Kanye West majątek

Kanye West majątek

Ile wynosi majątek Kanyego Westa? Magazyn Forbes zaniżył dane w najnowszym rankingu. Raper nie ukrywał swojego oburzenia. Wysłał do redakcji magazynu SMS-a o stanowczej treści.

Kanye West oficjalnie został miliarderem. Magazyn ekonomiczny Forbes umieścił go najnowszej liście najbogatszych ludzi świata. Znajdują się na niej osoby, których majątek w danym roku szacuje się na minimum miliard dolarów. Na pierwszym miejscu listy najmłodszych miliarderów znajduje się nie kto inny jak sama Kyle Jenner. 23-letnia modelka zgromadziła na koncie całkiem pokaźny majątek. Wśród znanych nazwisk odnaleźć można również twórcę Snapchata – Evana Spiegela.

Kanye West: majątek według Forbes

Mąż Kim Kardashian jeszcze kilka lat temu stał na skraju bankructwa. Dzięki małżeństwu z celebrytką i kilku nowym kontraktom udało mu się odbić od finansowego dna. Jednak jego obecność na liście najbogatszych ludzi Ameryki nie w pełni go zadowala.

Kanye West na okładce Forbesa

Kanye West na okładce Forbesa (wydanie z sierpnia 2019)

Według muzyka magazyn Forbes źle oszacował jego majątek, znacznie go zaniżając. Jego dorobek został wyliczony na 1,26 miliarda dolarów, co nieźle wkurzyło rapera. Postanowił on wysłać do redakcji magazynu SMS-a o następującej treści:

To nie jest miliard. To 3,3 miliarda, jeśli nikt w Forbesie nie umie liczyć – napisał West.

Kanye jest znany w mediach z bardzo wybujałego ego i jeszcze większej wrażliwości na swoim punkcie. Oprócz SMS-a dostarczył do redakcji cały plik dokumentów, który udowadnia, jak wielki jest jego majątek. Z papierów, jakie przedstawił, wynika, że jest właścicielem udziałów w marce Yeezy, wartych 1,4 mld dolarów, dodatkowo ma 17 mln dolarów w gotówce, 35 mln w papierach wartościowych, 81 mln ulokował w nieruchomościach, 21 mln w ziemi natomiast 90 mln są warte prawa autorskie do muzyki.

Raper zgromadził fortunę wartą ponad 3,3 mld dolarów. Magazyn Forbes ze względu na brak płynności finansowej, hipotekę, zaliczki i brak zabezpieczenia dla zgromadzonych zasobów oszacował realność jego majątku na 1,26 mld dolarów.


Kim Kardashian dumna z mszy Kanye Westa

Kim Kardashian dumna z mszy Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West z North i Saintem na zakupach

Kim Kardashian i Kanye West z North i Saintem na zakupach

Kim Kardashian, Kanye West, North West, Chicago West i Saint West na świątecznej sesji

Kim Kardashian, Kanye West, North West, Chicago West i Saint West na świątecznej sesji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×