Do „M jak miłość” po latach wraca GŁÓWNA gwiazda! A tak zarzekała się, że to definitywny koniec… Fani przecierają oczy po tym, co pokazała Kasia Cichopek

Kasia Cichopek, M jak miłość

Kasia Cichopek, M jak miłość

Do serialu M jak Miłość wraca gwiazda, która po latach odeszła z obsady. Kasia Cichopek dodała w sieci zdjęcie i zdradziła wielką tajemnicę produkcji. Fani nie spodziewali się takiego powrotu.

M jak Miłość to serial, który od emisji pierwszego odcinka podbił serca widzów. Telenowela króluje na ekranie od ponad dwudziestu lat i jest najpopularniejszym i najchętniej wybieranym przez widzów tego typu formatem.Poznajemy w niej kolejne losy rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Akcja toczy się w Grabinie, gdzie mieszka seniorka rodu, czyli Barbara, a także w Warszawie – tam życie wiodą pozostali członkowie rodu. W tasiemcu nie brakuje ciekawych perypetii, a scenarzyści zdecydowanie nie pozwalają ani aktorom, ani widzom na nudę.

Na planie telenoweli wyrosło wiele polskich gwiazd. Dzięki serialowi popularność zdobyła między innymi: Kasia Cichopek, Małgorzata Kożuchowska, bracia Mroczkowie, czy Kacper Kuszewski. Ostatni z wymienionych w 2018 roku pożegnał się z M jak Miłość. Serialowa Kinga Mostowiak przez przypadek zdradziła jego wielki sekret. Aktor znowu pojawił się na planie telenoweli!

Kacper Kuszewski wrócił do M jak miłość

M jak Miłość jest nadawane nieprzerwanie od 22 lat. Niezmiennie jednak cieszy się sporą oglądalnością, a widzowie zasiadają przed telewizorami, by skrupulatnie śledzić ciekawe perypetie rodziny Mostowiaków. Dzisiaj Kasia Cichopek pokazała fanom, jak będzie wyglądała Wigilia na planie serialu. Przy okazji zdradziła spory sekret produkcji. Okazało się, że pojawi się na niej Marek Mostowiak, którego grał przez 18 lat Kacper Kuszewski.

Aktor swój powrót na plan serialu potwierdził w rozmowie z przyjaciółką z planu.

Przyleciał z Australii na wigilię u babci! – mówiła Kasia Cichopek w sieci.

Te informacje potwierdził też oczywiście sam zainteresowany. Kacper Kuszewski dla Super Expressu powiedział, że pojawi się po raz kolejny na planie, ale niestety nie zostanie tam na dłużej. Okazuje się, że to tylko gościnny występ.

Nie, nie wróciłem. Wystąpię gościnnie w specjalnym, świątecznym odcinku – rozwiał wszelkie wątpliwości.

Dlaczego Kacper Kuszewski odszedł z M jak miłość?

Chcielibyście, żeby aktor wrócił do serialu na stałe? Przypomnijmy, że odchodząc z obsady zapewniał, że nie planuje powrotu. Oficjalnym powodem odejścia Kacpra miały być nowe projekty i inna ścieżka kariery. Okazuje się jednak, że Kuszewski miał również inny powód. Gdy ludzie na ulicy wołali na niego imieniem serialowego bohatera, zrozumiał, że czas coś zmienić:

Gdy ludzie na ulicy zaczęli do mnie mówić „panie Marku”, to zapaliła się w głowie czerwona lampka. Powiedziałem sobie, że nadszedł czas, by Marek Mostowiak zniknął z ekranu. Serial to część mojej działalności artystycznej. Poza tym występuję w teatrze, w kabarecie i jeżdżę z recitalami – powiedział wp.pl.

A tak brzmiało oświadczenie aktora, w którym w 2018 roku przekazał fanom, że żegna się z M jak miłość:

Szanowni Państwo,

a więc przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem „M jak miłość” i postacią Marka Mostowiaka.

To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą

Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces „M jak miłość” to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze.

Jestem za to wszystko losowi bardzo wdzięczny Ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele ciekawych ról i aktorskich wyzwań. I bardzo liczę na to, że będziecie Państwo nadal mi kibicować.

Poniżej nasza rozmowa z Kacprem na temat rzekomego buntu gwiazd na planie M jak miłość.


Katarzyna Cichopek pokazała Wigilię na planie M jak Miłość

Katarzyna Cichopek pokazała Wigilię na planie M jak Miłość

Kacper Kuszewski i Kasia Cichopek

Kacper Kuszewski i Kasia Cichopek

Kacper Kuszewski i Kasia Cichopek

Kacper Kuszewski i Kasia Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×