Szukaj

Justyna Żyła seksowniejsza od J.Lo! W wystrzałowych kozaczkach i mini pręży się przed obiektywem jak rasowa modelka

Justyna Żyła na sesji zdjęciowej

Justyna Żyła w seksownej stylizacji na sesji zdjęciowej

Justyna Żyła od czasu rozwodu z Piotrem Żyłą robi furorę w show-biznesie. Była żona polskiego skoczka pokazała się w seksownej stylizacji na sesji zdjęciowej. W wystrzałowych kozaczkach i bardzo krótkiej mini wyglądała prawie jak Jennifer Lopez. Zobaczcie zdjęcia!

Nie ma co ukrywać – rozwód z Piotrem Żyłą przysłużył się Justynie Żyle. Zdradę męża i publiczne rozstanie zamieniła w ogromny sukces, co świetnie widać po jej ostatnich zawodowych przedsięwzięciach. Nie tylko otworzyła własny kanał na YouTube i dostała do prowadzenia program o „praniu brudów”, ale również popisze się swoimi umiejętnościami w Tańcu z Gwiazdami. Po sesji w Playboyu wszystko poszło właściwie z górki. Wywiady, programy śniadaniowe, sesje zdjęciowe, propozycje… O tym, jak doskonale wyszła na rozstaniu, świadczą również jej najnowsze zdjęcia.

Wizażystka gwiazdy pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem zza kulis sesji zdjęciowej z Justyną w roli głównej. W seksownych kozaczkach, krótkiej kreacji i pomarańczowym futerku Żyła wyginała się przed obiektywem. Z burzą długich loków na głowie i przepięknym makijażem na twarzy wyglądała prawie jak J.Lo, a na pewno czuła się jeszcze lepiej. Tak gorącej sesji nie miała od czasu swojego debiutu w Playboyu, do którego zresztą zapowiadała powrót.

Myślicie, że to właśnie TA sesja?

Wylaszczona Justyna Żyła przed „Tańcem z Gwiazdami” poznała swojego tanecznego partnera! Odpaliła prawdziwą petardę! To dla niego przeszła aż taką metamorfozę?

„Taniec z Gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a Justyna Żyła już daje nieźle popalić! Na planie show doszło do spięcia z inną uczestniczką!

Justyna Żyła pokazała pierwsze zdjęcie z „Tańca z gwiazdami”! W tej gorącej odsłonie wygląda jak zagraniczna seksbomba z rozkładówki!


Justyna Żyła na sesji zdjęciowej

Justyna Żyła na sesji zdjęciowej

Odmieniona Justyna Żyła przed Tańcem z Gwiazdami

Odmieniona Justyna Żyła przed Tańcem z Gwiazdami

Justyna Żyła pierwsze foto sesyjne z Tańca z Gwiazdami

Justyna Żyła pierwsze foto sesyjne z Tańca z Gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×