NewsyJustyna Żyła uwodzi zgrabnymi nogami jak u gazeli, pluskając się w jacuzzi. Od samego patrzenia robi się naprawdę gorąco!

Justyna Żyła uwodzi zgrabnymi nogami jak u gazeli, pluskając się w jacuzzi. Od samego patrzenia robi się naprawdę gorąco!

Justyna Żyła (AKPA)
Justyna Żyła (AKPA)
Mikey
28.06.2023 07:40

Justyna Żyła zdobyła popularność dzięki związkowi ze znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Para doczekała się dwójki dzieci - Jakuba i Karolinę. Związek Justyny i Piotra nie przetrwał jednak próby czasu i w 2018 roku zakończył się rozwodem. Jednak do dziś była żona skoczka cieszy się popularnością.

Justyna Żyła uwodzi nogami w jacuzzi

Justyna Żyła jak na celebrytkę przystało, posiada konto na Instagramie, na którym śledzi ją ponad 96 tysięcy osób. Justyna rzadko wstawia zdjęcia siebie czy bliskich, a raczej skupia się na pokazywaniu tego co udało jej się wyczarować w kuchni. Jednak więcej ciekawych rzeczy możemy oglądać na jej InstaStories, na których czasem pokazuje ciekawe kadry.

Tym razem Justyna postanowiła pochwalić się swoimi nogami jak u gazeli, pluskając się w jacuzzi. Przy okazji pokazała jakie piękne widoki ma ze swojego tarasu. My jesteśmy zachwyceni zarówno widokami, jak i nogami.

Justyna Żyła celebruje swoje urodziny

Justyna Żyła w miniony wtorek obchodziła 35. urodziny. Celebrytka świętowała je w domu, w gronie rodzinnym. Na Instagramie pochwaliła się bukietem czerwonych róż, jednak nie napisała od kogo je dostała. Pokusiła się jedynie o hashtagi.

Urodzinowy czas, Dziękuję, Szczęśliwa ja, Kocham cię/was mocno - napisała w poście Żyła.

Czyżby nowa miłość zapukał do drzwi celebrytki? Na pewno cała redakcja Jastrząb Post tego jej życzy!

  • Justyna Żyła
  • Justyna Żyła
  • Justyna Żyła pokazała dom
  • Justyna Żyła
  • Justyna Żyła
  • Justyna Żyła
  • Justyna Żyła
[1/7] Justyna Żyła
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także