Szukaj

Justyna Żyła chwali się ślubnym zdjęciem! Kreacja jak dla panny młodej: „Taka sytuacja”

Justyna Żyła suknia ślubna

Justyna Żyła pokazała zdjęcie ze ślubu, które opisała w wymowny sposób. Czy była żona skoczka narciarskiego stanęła na ślubnym kobiercu? Internauci twierdzą, że tak.

Justyna Żyła jeszcze niedawno była całkiem anonimową osobą. Wszystko zmieniło się w lutym 2018 roku, gdy opublikowała szokujący wpis na Instagramie. Zdradziła wtedy, że jej mąż ma romans. Każda kolejna publikacja na Instagramie celebrytki wywoływała istne trzęsienie w mediach. Internauci z wypiekami na twarzy śledzili doniesienia o tym, co dzieje się w wiszącym na włosku małżeństwie. Po rozwodzie z Piotrem Żyłą sprawa ucichła, a sama Justyna nabrała dystansu do całej sytuacji:

Przychodzi taki moment gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje – napisała na swoim Instagramie po rozwodzie.

Justyna Żyła zdążyła wziąć już udział w sesji dla Playboya. Zagrała także w teledysku Tomka Niecika! Chciałoby się powiedzieć WOW, ale przecież był jeszcze udział w Tańcu z Gwiazdami. Zrobiło się o niej głośno, więc plotki nie cichną. Kolejną z nich będzie jej najnowsze zdjęcie. Fotka, którą właśnie umieściła na Instagramie to dowód na to, że świetnie bawi się na ślubie:

Taka sytuacja, sto lat, ślub – napisała w hasztagach.

Internauci zostali zbici z tropu:

  • A to czyj ślub, wyglądasz jak by to był twój
  • Chyba Justynki to był ślub czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Nam wydaje się jednak, że jako panna młoda Justyna wybrałaby inną kreację. Na pewno zaprosiłaby też na swój ślub wszystkie media, by utrzeć Piotrkowi nosa! Może tam była świadkową?

Czy Justyna Żyła wzięła cichy ślub?

Justyna Żyła pozuje z szerokim uśmiechem i bukietem. Czyżby złapała go właśnie od panny młodej? Jeśli tak, to możemy być niemal pewni, że była żona naszego dzielnego skoczka wkrótce znów stanie na ślubnym kobiercu. Radzimy jednak potraktować wszelkie tego typu spekulacje z przymrużeniem oka, szczególnie, że sama Justyna nie ukrywa, że ma do nich dystans:

Ja staram się kochać wszystkich, a przede wszystkim swoich przyjaciół, tych którzy nigdy mnie nie opuszczają, ci prawdziwi. Nowa miłość… To są takie spekulacje.Wyczytałam w jednym z artykułów, że mój tata zaakceptował mojego wybranka, którego ja tak naprawdę nie znam. Moje serce chce sobie zachować, bo jednak jest mi potrzebne do życia.

Zobaczcie, jak pięknie Justyna ubrała się na ślub swoich przyjaciół.

Justyna Żyła o tym, czy ma obecnie partnera:

Zobacz: Mąż Małgorzaty Sochy jest bardzo wysportowany! Para zaliczyła piękną sesję w Londynie

Zobacz: Ewelina Lisowska powiększyła sobie usta, a teraz żałuje: “Nie powtórzę tego”. Co ją zraziło? [WIDEO]

Zobacz: Marina chce zagrać w kinowym hicie: “Bardzo dużo osób zaczęło mnie chwalić”. Czy odważyłaby się na sceny seksu? [WIDEO]


Justyna Żyła na ślubie przyjaciół

Justyna Żyła na ślubie przyjaciół

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×