Ciężarna Justyna Kowalczyk pokazała zdjęcie z treningu. Na pierwszym planie odsłonięty brzuszek

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk pochwaliła się zdjęciem z treningu. Zaokrąglony brzuszek na pierwszym planie. Co napisała gwiazda sportu?

Justyna Kowalczyk ma za sobą niełatwe przeżycia, jeśli chodzi o związki, ale w końcu na jej drodze stanął Kacper Tekieli, wspinacz, który pochodzi z Gdańska i to właśnie z nim już od dłuższego czasu tworzy udaną relację, a ich zdjęcia z wypisanym na twarzy szczęściem możemy podziwiać w social mediach.

Zaręczyła się i wzięli ślub, o czym na Facebooku poinformowała Justyna.

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Przyszła. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli – podpisała zdjęcie, na którym roześmiana pozuje w czerwonej sukience z bukietem słoneczników, promieniejąc ze szczęścia.

Minęło kilka miesięcy i bystre oko fanów narciarki wypatrzyło, że szczęście się wkrótce pomnoży. Justyna zapozowała do zdjęcia z profilu i wyraźnie widać, że ma zaokrąglony brzuszek.

Ciężarna Justyna Kowalczyk trenuje z zaokrąglonym brzuszkiem. Co napisała?

Justa nie potwierdziła rewelacji wprost, ale jej kolejny wpis na Instagramie nie pozostawia żadnych wątpliwości, że rodzina Tekielich wkrótce się powiększy. Kowalczyk pozuje wśród kwiatów jabłoni. Nie ukrywa, że jest szczęśliwa.

Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa – napisała po prostu.

W jednym ze swoich najnowszych postów Justyna podzieliła się zdjęciem z treningu. Przyszła mama nie zamierza jeszcze odpoczywać. Kowalczyk pozuje z odsłoniętym, wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. 38-letnia sportsmenka uprzedziła wszystkich zatroskanych internautów i napisała, że wysiłek fizyczny konsultuje ze specjalistami, więc nie trzeba się o nią martwić.

Dzien bez treningu <albo bez dwóch>, dniem straconym.
PS. Byłabym bardzo wdzięczna za powstrzymanie się od dobrych rad.
Mam się kogo radzić. Dziękuję – napisała.

Dzien bez treningu <albo bez dwóch>, dniem straconym😜💪😇PS. Byłabym bardzo wdzięczna za powstrzymanie się od dobrych rad😇Mam się kogo radzić. Dziękuję 😇❤️

Posted by Justyna Kowalczyk – oficjalna strona on Saturday, May 15, 2021

Justyna Kowalczyk wygląda pięknie. Najwyraźniej stan odmienny jej służy, a ona ma wystarczająco dużo energii, żeby intensywnie trenować. Pod postem nie brakuje ciepłych słów i gratulacji. Wygląda na to, że mistrzyni już niedługo będzie się sprawdzała w zupełnie nowej roli.

Zobacz: Kowalczyk z mężem na chwilę przed Galą Mistrzów Sportu. Ujęcie z góry budzi niegrzeczne skojarzenia


Justyna Kowalczyk trenuje w ciąży

Justyna Kowalczyk trenuje w ciąży

Justyna Kowalczyk na spacerze

Justyna Kowalczyk na spacerze

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Justyna Kowalczyk - Gala Mistrzów Sportu 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×