Najpierw długie włosy, później dredy, a teraz to. Justin Bieber po raz kolejny zaskoczył fryzurą. Zdania fanów podzielone

Justin Bieber nowa fryzura

Justin Bieber nowa fryzura

Justin Bieber postanowił po raz kolejny zmienić swój wizerunek. Młody wokalista pochwalił się w sieci aktualnym zdjęciem, na którym widzimy go po metamorfozie. Jak wygląda?

Justin Bieber jest jedną z najmłodszych, a zarazem najbardziej rozpoznawalnych gwiazd popu na świecie. Swoją karierę zaczynał już jako 12-letni chłopak, gdy został wypatrzony na YouTubie. To tam publikował nagrywane przez siebie covery. W krótkim czasie nastolatek podbił serca fanów i stał się gwiazdą największego formatu. W 2009 temu wydał swój debiutancki krążek, z którego aż 7 utworów było notowanych na liście Billboard Hot 100. Utalentowany wokalista od kilku lat jest numerem jeden.

Każda kolejna piosenka, którą wydaje, staje się z miejsca wielkim hitem, a płyty osiągają komercyjny sukces. Fani oczywiście interesują się nie tylko jego muzyką, ale także życiem prywatnym. 27-letni gwiazdor od ponad dwóch lat jest mężem modelki Hailey Baldwin, z którą tworzy bardzo udaną relację.

Justin Bieber zmienił fryzurę. Jak wygląda?

Justin ku uciesze swoich licznych fanek, jest bardzo aktywny na Instagramie. Muzyk na bieżąco udostępnia nowe treści, z których możemy się dowidzieć, jak wygląda jego praca nad kolejnymi projektami. Nie brakuje też kadrów, na których widać, jak Bieber zmienia swój wizerunek. Trzeba przyznać, że gwiazdor jest jedną z tych gwiazd, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem.

Muzyk uwielbia tatuaże – ma ich mnóstwo na swoim ciele. Często też zmienia fryzury. Ostatnio jednak przez długi czas zapuszczał włosy, a nawet zarost. Jakiś czas temu zafundował sobie dredy. Widać jednak, że nie przypadły mu one do gustu. Właśnie pokazał się fanom w nowej odsłonie. Swoje blond włosy ściął na krótko.

 Sprawiasz, że chce obciąć moje włosy – podpisał zdjęcie.

Fani oczywiście od razu zauważyli zmianę w wyglądzie swojego idola i nie pozostawili tego bez reakcji. Zdania się jednak podzielone:

  • Wolę Cię w długich włosach Justin.
  • W każdej fryzurze Ci do twarzy.
  • Tak zdecydowanie lepiej wyglądasz.
  • Uwielbiam Cię w takiej fryzurze.
  • Dobrze że pozbyłeś się dredów.

A Wam jak się podoba Justin w takiej fryzurze? Wolicie go w dłuższych, czy krótszych włosach?


Justin Bieber w nowej fryzurze

Justin Bieber w nowej fryzurze

Justin Bieber w dredach i mocnym zaroście

Justin Bieber w dredach i mocnym zaroście

Justin Bieber komentuje zdjęcia, które pojawiają się w wyszukiwarce Google

Justin Bieber komentuje zdjęcia, które pojawiają się w wyszukiwarce Google

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×