Szukaj

Justin Bieber zaskoczył nowym wizerunkiem. Nie ma ani jednego tatuażu. Pokazał, jak je usunął

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber pokazał się w sieci bez tatuaży. Fani są w szoku. Wokalista zaskoczył zupełnie nowym wizerunkiem. Teraz nie przypomina siebie. Dlaczego pozbył się wszystkich dziar?

Justin Bieber jest jedną z największych gwiazd popu w historii muzyki. Mimo młodego wieku może się pochwalić światowym sukcesem. Jego fani rozsiani są po całym globie. Karierę zaczynał jako 12-latek. Został wypatrzony na serwisie YouTube. W 2009 temu wydał swój debiutancki krążek, z którego aż 7 utworów było notowanych na liście Billboard Hot 100. Utalentowany wokalista od kilku lat jest numerem jeden. Każda jego kolejna piosenka z miejsca staje się wielkim hitem. Fanów oczywiście interesuje także jego życie prywatne, a zwłaszcza to, w kim ulokował swoje uczucia.

Od ponad dwóch lat jest mężem modelki Hailey Baldwin. Wcześniej przez kilka lat był związany z wokalistką Seleną Gomez. Młodzieńcza miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Teraz na Instagramie możemy podglądać, jak układa się małżeńska relacja gwiazd. Są oni bardzo aktywni w social mediach i nie szczędzą fanom kolejnych zdjęć i relacji ze swojego życia. Ostatnio mogliśmy zobaczyć, jak razem ubierali choinkę. Tuż po świętach Justin zaskoczył zdjęciami bez tatuaży.

Justin Bieber bez tatuaży na torsie

Na Instagramie Justina pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć go bez tatuaży. Jest to dosyć zaskakujący widok, ponieważ od kilku lat regularnie na jego ciele pojawiają się kolejne dziary.

Muzyk znany jest z zamiłowania do ozdabiania swojego ciała rysunkami i ważnymi dla niego hasłami. Całe jego ręce oraz klatka piersiowa są pokryte małymi dziełami sztuki. Ostatnio zdecydował się on jednak na zakrycie wszystkich swoich ozdób. Nie usunął ich na stałe, a jego metamorfoza była spowodowana występem w teledysku Anyone.

Bez tatuaży do #Anyonevideo

Zakrycie wszystkich tatuaży zajęło makijażystkom sporo czasu. Justin pokazał wszystko na filmiku w przyśpieszonym tempie. Fani są zszokowani tym, jak wygląda muzyk bez dziar, które stały się jego znakiem rozpoznawczym. W licznych komentarzach piszą, że tak bardzo przyzwyczaili się do jego wyglądu, że po zakryciu tatuaży nie przypomina on już siebie.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Justina bez tatuaży, a poniżej jego najnowszy teledysk do piosenki Anyone.


Justin Bieber bez tatuaży

Justin Bieber bez tatuaży

Justin Bieber bez tatuaży

Justin Bieber bez tatuaży

Justin Bieber bez tatuaży

Justin Bieber bez tatuaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×