Szukaj

Justin Bieber po latach przeprosił Taylor Swift! Nie wierzymy w to, co czytamy!

Justin Bieber, Taylor Swift

Justin Bieber, Taylor Swift

Justin Bieber przeprosił Taylor Swift za publiczne wyśmiewanie! Czy jego wpis na Instagramie ociepli ich stosunki? Chyba jednak nie...

Tematem wykupienia wytwórni Big Machine Records przez najbliższe tygodnie będzie żył cały show-biznes. Dlaczego? Wspomniana firma jest jedną z najpopularniejszych w Stanach. Dzięki niej karierę zrobiła Taylor Swift, która pod szyldem marki nagrała sześć swoich albumów. Do tej pory miała pełne prawo do korzystania z piosenek, które znalazły się na jej wydawnictwach. Teraz się to zmieni.

Szefem BNR został Scooter Braun, menadżer Justina BieberaMuzyczne imperium wykupił za ponad 300 milionów dolarów! Oznacza to, że jeśli Taylor chciałaby w przyszłości nagrać płytę z największymi przebojami i chciałaby, by znalazły się na niej piosenki z jej pierwszych krążków, będzie potrzebowała zgody Scootera, z którym nie żyje w dobrych stosunkach…

Kilka lat temu, milioner wraz z Bieberem, słali w stronę Swift prześmiewcze żarciki. Z chęcią dołączył do nich Kanye West, który nie pała do artystki sympatią. Teraz, by ocieplić stosunki, głos zabrał Justin, który w jednym z najnowszych postów na Instagramie przeprosił koleżankę za wyrządzone krzywdy:

Chciałbym cię przeprosić za tamten krzywdzący post na Instagramie. Wtedy myślałem, że jest on zabawny, ale patrząc wstecz, widzę, że był on niesmaczny i nie na miejscu. (…) W miarę upływu lat, nasze drogi się nie skrzyżowały. Nie przegadaliśmy naszych różnic, zranień czy frustracji.

Nie obyło się bez uszczypliwości:

Opowiadanie o tym w social mediach nie było fair. Co chciałaś osiągnąć, publikując ten post? Wiedziałaś, że robiąc to, spowodujesz, że twoi fani będą atakować Scootera. W każdym razie, Scooter i ja kochamy cię. Jedynym sposobem na rozwiązanie sporu jest komunikacja. Obaj nie mamy nic negatywnego do powiedzenia na twój temat – czytamy.

To chyba jednak nie koniec…

View this post on Instagram

Hey Taylor. First of all i would like to apologize for posting that hurtful instagram post, at the time i thought it was funny but looking back it was distasteful and insensitive.. I have to be honest though it was my caption and post that I screenshoted of scooter and Kanye that said “taylor swift what up” he didnt have anything to do with it and it wasnt even a part of the conversation in all actuality he was the person who told me not to joke like that.. Scooter has had your back since the days you graciously let me open up for you.! As the years have passed we haven’t crossed paths and gotten to communicate our differences, hurts or frustrations. So for you to take it to social media and get people to hate on scooter isn’t fair. What were you trying to accomplish by posting that blog? seems to me like it was to get sympathy u also knew that in posting that your fans would go and bully scooter. Anyway, One thing i know is both scooter and i love you. I feel like the only way to resolve conflict is through communication. So banter back and fourth online i dont believe solves anything. I’m sure Scooter and i would love to talk to you and resolve any conflict, pain or or any feelings that need to be addressed. Neither scooter or i have anything negative to say about you we truly want the best for you. I usually don’t rebuttal things like this but when you try and deface someone i loves character thats crossing a line..

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Zobacz: “Forbes” opublikował ranking najlepiej zarabiających gwiazd! Nie obyło się bez zaskoczeń

Zobacz: Taylor Swift nie pojawiła się na Grammy 2019! Brylowała z ukochanym na innej wielkiej imprezie!

Zobacz: Taylor Swift oczarowała kreacją na gali „Time”! Nie miała sobie równych! 


Justin Bieber przeprosił Taylor Swift

Justin Bieber przeprosił Taylor Swift

Justin Bieber
Taylor Swift - iHeartRadio Music Awards 2019

Taylor Swift - iHeartRadio Music Awards 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×